Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Régimódi, bizarr, nyálas?

Régimódi, bizarr, nyálas?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategória, de a közösségre vonatkozik. Szóval, jövőre lesz egy kerek szülinapom. A közeli barátokat hívnám meg, de úgy hogy saját, kézzel írott levél formájában. Na most ugye, az internet világába elég gyors az adatátvitel, ezért arra gondoltam, hogy a levelet megírnám, be szkennel-ném és úgy küldeném el email-be a címzetteknek. Mivel nem tudom mindenki postacímét, meg időben is gyorsabb lenne. Vélemények?


F


2016. dec. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kreatív, én esküvői meghívót kaptam kézzel írva szép kalligrafikus betűkkel. Emailben mondjuk kicsit fura mellékletként küldeni a szöveget, esetleg akinek tudod, átadhatnád személyesen is, amikor találkoztok.
2016. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fura-fura, de neten hogy küldjem el a kezirast, erted😊 a tarsasag felenek szemelyesen is oda tudom adni, de a tobbinek csak online.
2016. dec. 29. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó ötletnek tartom.

Egy dologra kell figyelni, hogy nem minden ember következetes az internetes kommunikációban. Van, aki a facebookot meg-meg nézi, de az e-mailjait nem, mások pont fordítva, és van olyan ismerősöm is, akit föl is kell hívnom telefonon, hogy nézze meg az e-mailját, mert küldtem neki valamit :)

2016. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elküldöm mindenkinek mindere :) e-mail, face, google+, majd fel is hívom. Így megkapja mindenki :)
2016. dec. 29. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Jó ötlet, nem sablonos.
2016. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!