Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volt már olyan nálatok hogy...

Volt már olyan nálatok hogy valaki bekakált a lépcsőházba?

Figyelt kérdés
konkrét történetekre lennék kíváncsi! köszi

2017. febr. 23. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Évekkel ezelőtt hajléktalanok aludtak a liftháznál rendszeresen esténként. Senki nem tudott róluk csak már akkor amikor terjengett a bűz a lph-ban, ugyanis oda is csináltak. Mentek a lakók a szag után, ott álltak sorba a kupac kulák, a liftháznál a kövön.
2017. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az nem semmi xD és mi lett a vége?
2017. febr. 23. 12:09
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Kénytelen volt a takarítónő összetakarítani, vagy a legfelső lakó takarította el, nem emlékszem már pontosan. Na de ez semmi ám, volt egyszer egy bulizó egyetemista albérlő banda is. Jól beszívtak aztán elmentek az éjszakába, de, az egyik tagot itt felejtették a lph-ban. Letolt nadrággal találtunk rá az éjszaka közepén, bevizelve, székletet is maga alá engedte.
2017. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az komoly :O van még ilyen sztorid?
2017. febr. 23. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer én 7-8 éves koromban. Suli után hazamentem, nem volt senki otthon, sem a folyosónkon. Nem bírtam, bementem a szemét ledobó helységbe és oda ka...tam. Este jött át a szomszéd újságolni, hogy valaki beszart a szemétledobóhoz. Utána mondtam meg anyuéknak, hogy én voltam. Röhögtek... Utána már mindig volt kulcsom...
2017. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D hát figyelj valahol meg kell oldani leleményesnek kell lenni :DD
2017. febr. 23. 14:25
 7/14 anonim válasza:
65%

[link]


Talán pont a válaszolónak írták ki

2017. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D
2017. febr. 24. 16:26
 9/14 anonim válasza:
70%
Nálunk nem volt ilyen, csak a buszmegálló mögött volt egy eset, de csak annyi lett hogy kiraktam egy táblát hogy hülye barom meg hogy mért ott végzi a dolgát. És eltelt pár hét, amikor leszálltam a buszról már eltakarította valaki xd
2017. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 fikasszó válasza:
11-12 éves lehettem mikor haverommal liftezni jártunk unalmunkba.Akkor ő beleszart,én meg belehugyoztam a liftbe.Meg párszor csináltuk azt,hogy újságpapírba beleszart valamelyikőnk,rátettük valaki lábtörlőjére,és meggyújtottuk.Bekopogtunk,azok meg jöttek ki ,és taposták el. Így utólag gáz,de akkor jó buli volt.
2017. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!