Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szokjak le teljes...

Hogyan szokjak le teljes mértékben a káromkodásról? /L

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az osztályomban a fiúk eléggé trágárul beszélnek,sajnos ezek teljes mértékben rámragadtak.Napi szinten megy a b-szdmeg,k-rva életbe,STB.Es ugye én hiába váltok társaságot ha szunetben folyton csúnyán beszélnek.Egyszerűen teljes mértékben be szeretném fejezni,undorító vagyok.Semmilyen helyettesítő módszert ne írjatok légyszíves./Bunkók kíméljenek/

#beszéd #csúnya #trágár #Káromkodáás
2017. febr. 24. 22:58
 1/4 anonim válasza:
90%
Szia én is ebben a cipőben jártam. Én mindkét kezemre egy piros "X"-et rajzoltam ami arra emlékeztetett, hogy tilos kimondanom és úgy összejött a leszokás. Már csak akkor használom őket, mikor teljesen elvesztem a fejem.
2017. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én cigarettázom, úgy szoktam le a trágár beszédről, hogy mindig 1-1 szálat eltettem egy "perselybe", ha káromkodtam, amit akkor sem bontottam fel, ha már nem volt. Egy idő után már egy kartonnyi is volt a dobozkámban, zárva volt a dohánybolt, nekem meg egy szálam sem volt a dobozon kívül, 1 hét volt még az ösztöndíjig. Aztán azt az 1 hetet valahogy kibírtam, és leszoktam a trágárságról inkább:D
2017. febr. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Fszom tudja :D


Én 10 éves koromban káromkodtam a legtöbbet. Egyszerűen csak oda kell fgyelni és nem ész nélkül beszélni. Nem könnyű, de majd belejössz.

2017. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem enyhébb szavakat (pl fenébe) és azt használtam helyette, illetve ha a káromkodás pillanatában rajta kaptam magam, akkor elnyeltem a szót (ba...) és ennyi. Hülye helyett nincs esze, illetve ahogy a helyzet hozza. Kicsit megtornáztatja a szókincsedet, de első válaszoló ötletével együtt tuti segít leszokni. Tök jó, hogy végre valaki nem akar csúnyán beszélni :)
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!