Nyílvános pisilés?

Figyelt kérdés
Amikor a fiatalkok menne haza a bulibol este akkor a házunk előtt elég gyakran meg szoktak állni magukon könnyíteni, mert reggelente egy csomó pisifolt van ott meg szag is. Szerintetek mit lehetne ezelenn tenni, én is fiatal vagyok, de nam nagyon szoktam így mások háza előtt megállni pisilni mindig bemegyek valahova vagy majd itthon kieresztem. Nem tudom, hogy miért épp a mi házunk eleje vonzó számukra.

2017. febr. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Tegyetek oda egy mozgásérzékelős lámpát. Nálunk ilyen van a lépcsőház bejáratánál. Ha valaki a bejárat közelébe jön, akkor felkapcsol. Nyilván a nagy fényben nem fog valaki odapisilni :)
2017. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ja, hogy az a ti házatok? Bocsi!
2017. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%
Jelölik a helyet. Biztos jó csaj lakik ott.
2017. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Vizeletvisszaverő felületkezelővel kenjétek le a falat, akkor a cipőjükre verődik vissza a saját pisijük, ezért nem fognak egy idő után itt próbálkozni.
2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!