Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mekkora arra az esély, hogy...

Mekkora arra az esély, hogy megengedik azt, hogy a barátnőmmel táncoljak a szallagavatónkon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szallagavató még messze van, de már most félek tőle. Ftm trans nemű vagyok és ezt nem nagyon tudják rólam az iskolában. Van egy barátnőm és nagyon szeretnénk eggyüt táncolni majd a szallagavatón, csak nem tudjuk, hogy az iskolánk megfogja-e engedni. Azt se tudjuk, hogy egyáltalán kitől kéne ezt megkérdezni, hogy lehetséges-e. Továbbá én öltönyben szeretnék a fiúk koreográfiáját táncolni.

2017. ápr. 27. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Korán kezdted...
2017. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha ezt nem tudja rólad senki, akkor szerintem ne a szalagavatón hozd nyilvánosságra. Tehát ha eddig mindenki lánynak ismert, akkor szerintem most már maradj is az a suli végéig. Nem hiszem, hogy ki szeretnéd tenni magad az ezzel járó tortúrának. Nem vagyok képben ezügyben, de talán a suli után viszont fel kellene vállalnod, aki vagy.
2017. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Háááát... én inkább nem kockáztatnám ezt meg.

1. Ha nem tudják, hogy transznemű vagy, nem egy ilyen alkalommal kellene a suli nagy része előtt coming outolni... ellopod a figyelmet mindenkiről, akit ugyanúgy kellene ünnepelni... mindenki ezen fog csámcsogni

2. Abba sztem nem halsz bele, ha egy este erejéig vki olyannal táncolsz / vonulsz, akihez nem vonzódsz (hidd el, még a heterók is kibírják... én pl. irtóztam a sráctól, akit nekem "utaltak" ki)

2017. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!