Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért isznak a kormbeliek? 19/F

Miért isznak a kormbeliek? 19/F

Figyelt kérdés
Én semmi érdekeset nem látok benne...Undorító az egész,hogy minden csak erről szól folyton buli,pia,szex,drog,cigi más téma meg nincsen ha van is akkor én vagyok a furcsa.Már nem is érzem magam a társadalom részének.Mindig ez a téma: "Úú hallod gecí széthánytam a haverom szógnyegét és megbaxtam 3 14 éves csajt,meg reggel herbáloztam"

#romlott társadalom #senkiházi naplopó csicskagyerekek
2017. ápr. 28. 15:51
 1/4 anonim válasza:

A világ tele van idiótákkal, ezt tudomásul kell venni! (Az már egy másik kérdés, hogy hogyan lehet elviselni őket)

"Már nem is érzem magam a társadalom részének"

Hát sajnos ez egyre gyakoribb probléma normálisabb emberek körében. Szerintem találj magadnak egy hobbit, ami eltereli a figyelmed.

2017. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert inni jó. Olyan 14 éves csajt nekem is bemutathatnál.
2017. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felnőttek (értsd 19 évesnél idősebb felnőttek) általában stresszlevezetés céljából isznak. A fiatal felnőttek (a te korosztályod) meg inkább azért, mert mindenki más is iszik körülöttük, és nem akarnak kilógni a sorból.

Az ivással amúgy nincs baj, ha mértékkel csinálja az ember, csak sajnos a tizenévesekre a mértéktartás nagyon nem jellemző.

2017. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg ők se érzik magukat a társadalom részének és ezért kénytelenek kicsit leinni magukat, hogy ne fájjon ennyire nekik, hogy kitaszítottak :)


Valahogy piásan minden szórakoztatóbb, mert azért lássuk be egy füstös (már az se) lyukban ülni és beszélgetni 4-5 órát miközben nem is halljátok egymást a fülsüketítő zenétől csak alkoholos befolyásoltság alatt lehet.

2017. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!