Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kint élő magyarok! Az USA-...

Kint élő magyarok! Az USA- ban az élet mennyire olyan, mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. Arra, hogy tényleg vannak e olyan gimnáziumi házi bulik, a sorponggal, meg a piros műanyag poharakkal, meg hogy tényleg olyan egy átlagos new york- i élete- e mint a jóbarátokba, vagy a HIMYM- ba. hogy tényleg nem veszik e emberszamba a szakmunkásokat. Meg hogy mindenki élete olyan mintaszeru. Pl a gimnáziumi pompomcsapatok meg ilyenek. Hogy tényleg olyan keveset tanulnak e. Ezek csak példák de minden ilyesmire kíváncsi vagyok.

Válaszokat köszönöm!



2017. máj. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Kb. semmi sem olyan, mint a filmekben.
2017. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem olyan. Az élet nem egy film. Hidd el Amerika is ugyanolyan szaros, mint Magyarország csak jobb reklámmal.
2017. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blondie.W ***** válasza:
Filmről hirtelen a Ponyvaregény ugrott be. :D
2017. máj. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Libtardok, immigránsok, niggák bűnöznek ezerrel, ha fehér vagy akkor simán neked mennek stb stb. :D

2017. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

A házibulikról sokat nem tudok de mikor kint voltam a barátnőmnél akkor a lakótársa pont a szülinapját ünnepelte és az egész nappali ki volt dekorálva. Tapasztalataim szerint itthon ilyenre nem adnak, vesznek piát és ennyi :D


Szakmunkás ott is kevés van és úgy tudom azok közt is sok az illegális. Legtöbb amerikai egyetemre jár.


Családtól függ hogy kinek mintaszerű az élete. Ott is van sok hajléktalan, szerencsétlen ember. Barátnőm családja átlag amerikai család de náluk ha valaki úgy él akkor az jómódúnak számít.


Gimnáziumban van pom-pom csapat meg baseball, kosár, amerikai foci.

Sokat tanulnak. Náluk az iskola úgy működik mint náluk az egyetem. Vagytok egy osztályba több százan de nem a tanár megy hozzátok a terembe hanem te mész az órádra. Az érettségi az náluk diploma :D

2017. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A high school diploma nalad egyenlo a diplomaval... Gratula-gratula-gratula :D annyi eszed van, egy day care-baby okosabb mint te :D
2017. máj. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. máj. 18. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyik válaszoló sem él Amerikában, csak pofáznak :D
2017. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, meg nem is mindegy hol elsz. California teljesen mas pl mint Texas, van Alabama, mas szokasok, mas felfogas.
2017. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!