Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 18 éves a barátnöm, két és...

18 éves a barátnöm, két és fél éve járunk, szerintetek mit adjak neki ballagási ajándéknak?

Figyelt kérdés
Tiszta dilemába vagyok,és nem tudom mi lenne a legjobb.
2010. máj. 20. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
mondjuk én örülnék ha a barátom venne nekem egy francia bugyit :P de szerintem az olyan nagy mackók vagy egyéb plüssök amelyek szívecskét fognak a kezükben nagyon tetszetősek vagy plüssszív meg csoki és persze a kedvenc virágából egy szál... rem. tudtam segíteni. sok sikert. puszi (miranda)
2010. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami komolyabbat szeretnék adni,a sok csecse-becse már egy millió van,és ez egy különleges alkolom lesz.Gondoltam,egy gyürüre,de nemtudom,még nem szeretném eljegyezni,csak ez féreérthetö egy kicsit? Vagy nyakláncot vegyek?Szóval kellemetlenül érzem magam,mert felkerült a téma,és azt mondta baratnöm,hogy az összes osztálytársa gyürüt kapott a baratjától,én meg még nem vettem semmit neki.Vagy ez a gyürüs dolog szokás ha valaki végzös,vagy én nem értem a dolgot?Ti mit kaptatok vagy szeretnétek kapni a barátotoktól?
2010. máj. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!