Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jövöhéten találkozok a barátnő...

Jövöhéten találkozok a barátnőm szüleivel, hogy viselkedjek majd?

Figyelt kérdés
Hogy köszönjek? Kézfogásnál az anyukájának és az apukájának is elmondjam a teljes nevem? Kivel fogjak kezet először? Illetve hogyan viselkedjek a beszélgetés során?

2017. júl. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, Jó napottal köszöntem, kezet nem nyújtottam, mert a párom anyukája rögtön megölelt, az apukája pedig puszit adott. A teljes nevem elmondtam, de nem egyszerre ismertem meg őket.

Viselkedj természetesen, hagyd, hogy a párod alakítsa a dolgokat, hogy a szülei kezdeményezhessenek beszélgetést.

Ne akarj más lenni,mint amilyen vagy, mert kellemetlenül fogod érezni magad. Egyszerűen légy kedves és természetes.

2017. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Jó napot kívánok!"

Mondd a teljes neved, úgy illik. Aki nyújtja a kezét, azzal fogj kezet. Neked nem illik előre nyújtani. A beszélgetés során tanúsíts érdeklődést a férfi sportmezgyűjteménye iránt, és dicsérd a nő főztjét. Politikai vitába ne menj bele!

2017. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csukika888 ***** válasza:
100%
normálisan úgy ahogy egyébkét szoktál
2017. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!