Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A barátom bemutat jövő héten...

A barátom bemutat jövő héten a szüleinek, hogyan mutatkozzak be?

Figyelt kérdés

Anyukának: 2 puszi, ölelés, kézfogás? Jó napot kívánok xy vagyok, nagyon örülök...és ugyanez az apával. És nemrég Franciaországban jártam és hoztam nekik direkt csokit és kézműves szappant, azt érkezésnél adjam át vagy ebédnél?

Nálatok hogy ment az ilyesmi első nagy találkozás?



2017. aug. 5. 22:28
1 2 3
 21/21 K...László válasza:
0%

ÚÚúú, 15-ös, most már tudom, hogy miért nem beszélek 10 éve a szüleimmel. Mióta egy lányt bemutattam, és legalább 10 pontban tiszteletlen volt velük a leírásod alapján, és ezért elsőre gyűlölték, meg bennem is csalódtak, mert egy ilyennel leállok. Kérdezték is többször: nem szégyelled, ha bámulnak az emberek, amiért egy ilyennel mutatkozol?

Napi 4-5 szex, néha szippantott is a haverjainál, aztán amikor hazajött a drága, annyi minden jóra képes volt velem. Kár, hogy már nem élünk együtt, semmi nem tart örökké. Kivételes, különleges lány, és nincs még egy hasonló. Letojom, hogy nem járt tánciskolába :-). K-rvából lett volna a legjobb feleség

2017. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!