Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt mire véljem? (udvariasság)

Ezt mire véljem? (udvariasság)

Figyelt kérdés

Pár napja történt ez meg velem egy rendezvényen:mentem volna be az ajtón ,és pont kinyílt előttem az ajtó.Egy fiatal srác,az unokahúga és az ő párja állt ott.Megszólalt a fiú,mikor meglátott és azt mondta"Hölgyeké az elsőbbség" ,majd elindult volna kifelé az ajtón az unokahúga ,majd kezével hátra tolta eközben a szemembe nézett és annyit mondott, hogy"gyere be nyugodtan" , bementem, megköszöntem.Majd annyit hallottam még hogy,"mostmár mehetsz xy". Egyébként mind a hárman idősebbek voltak nálam.Ezt mire véljem? Vélemények erről?

Köszönöm, egy tinilány



2017. aug. 22. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Az első mondatodra inkább nem is mondok semmit.

Azért mert ez olyan furcsa volt, hogy udvarias de mégse és érdekelt hogy más mit gondol erről.

17

Pont ezután nem sokkal mutatta valaki nekem hogy ki kicsoda

És igen,ő az unokahúga.

Az unokatestvére tolta arrébb.

2017. aug. 22. 18:15
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem lehetett értelmezni a kérdést és hogy engem is félreértettetek.

Csakhogy leszögezzem: nekem nagyon szimpatikus ha egy férfi udvarias, sajnos ez ma már ritkaság....

Nem,nem stréber rendezvény volt ,se a srác,se én nem nézünk ki strébernek.

A kérdésben azért írtam bele, hogy"mégse", mivel amíg velem udvariasan viselkedett, addig egy másik hölgyet nem hagyott kimenni az ajtón.Aki elindult kifelé,majd maga mögé tolta csakhogy én bemehessek

2017. aug. 22. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs erőm végigolvasni a sok hülyeséget, ami itt összegyűlt, de egy kérdésem azért lenne: ha a srác sem volt idős (gondolom akkor nem hívnád srácnak), hogy lehetett az unokahúga is idősebb nálad? Hány éves vagy te pontosan? :)
2017. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 17,a srác tudom hogy 26 ,az unokahúga pedig valahol köztünk
2017. aug. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!