Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » E-mailben megszólítás?

E-mailben megszólítás?

Figyelt kérdés

Egy edzőnek kellene levelet írnom, mi a megfelelő megszólítás? A weblapján tegeződik így bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.

(Bocsi a hülye kérdésért)

20\F


2017. okt. 9. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Előszőr magázódj!

Tisztelt Edző Úr! Tisztelt Kovács István! ...

2017. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegeződik a neten, akkor én maradnék a Kedves Péter! formánál. A sportolók úgyis általában elég közvetlen népek.
2017. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tegeződtök akkor nyugodtan megszólithatod tegeződve.Furcsán venné ki magát ha magáznád,ha eddig is tegezted.Én a dokimmal a neten mikor konzultálunk tegeződök,meg a rendelőben is,bár ott volt,hogy magázódva beszéltem hozzá,és jót mosolygott rajta.Általában ha egyszer összetegeződzs valakivel az érvényes.Kivéve akkor ha hivatalos szeméylek veszik körül egy találkozásnál akkor inkább magázódnék.
2017. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!