Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esküvöre öltözet meg cipö?

Esküvöre öltözet meg cipö?

Figyelt kérdés

A menyasszony rokona vagyok, de nem direkt családtag. Kis esküvö lesz csak (májusban) és utána egy vacsora.

Amit nem tudok, mibe öltözzek és milyen cipöt vegyek. Elég alacsony vagyok, teltkarcsú, idösebb, és nem tudok nagyon magassarkú cipöt hordani, a kosztümöt meg nem szeretem.


Minden tippet elöre köszönök.



2017. okt. 24. 19:30
 1/2 anonim válasza:

Én egy visszafogott egyberuhát keresnék, ami előnyös az alkatomon (pl. A- vonalú) egy kis boleróval. [link]

Kisebb esküvőre a kosztümnadrágot is bevállalnám egy csinos csipkeblúzzal alacsony nőként. Magassarkú cipő nem kell, ha nadrágot hordasz, de akár szoknyával is felvehetsz csinos balerinacipőt. Egyébként csak a fehér és fekete színű ruhákat illik kerülni, valamint nem célszerű túlöltözni a menyasszonyt.

2017. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket meg a linket is.


Nadrágot nem nagyon szeretnék, mert a lábam rövid, ezért nadrágbn még feltünöbb - meg ezért gondoltam magasabb sarkú cipöre is, mert az is hosszabbnak mutatja.


Felsörészeknél a normál méretek jók szoktak lenni, nadrágnál az extra rövid az, ami nagyjából passzol - szóval tényleg a lábam túl rövid a tövvihez képest.

2017. okt. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!