Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek modortalanság...

Szerintetek modortalanság rövid ismeretség után a szerelmi életről beszélni?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy új fodrásznál,ketten voltak előttem,mire sorra kerültem,de a fodrászcsaj el kezdett faggatni,hogy voltam-e már szerelmes,volt-e már barátnőm,mondtam 21 vagyok,nyilván volt.

Utána el kezd kérdezgetni,hogy meddig voltam vele,meg hogy milyen típusú lányok jönnek be,én meg lepirultam,mert nem akartam el hinni,hogy tényleg az én szerelmi életem akarja kitárgyalni.

Jó,igaz,hogy addigra csak hárman voltunk ott,de akkor is,kb fél órája ismer és már ilyeneket kérdez?

Nem szeretnék csúnyát mondani,de szerintem ez elég modortalanság. Nincs gondom azzal,ha valaki bőbeszédű,de azért ez túlzás,hogy mást ne mondjak.

És nem hinném,hogy flörtölni akart volna velem,mert a kisasszony 10ből 10es,én meg kevés lennék hozzá,nem vagyunk egy súlycsoportban.

Szóval nem tudom,hogy akkor most mi volt ez.

Jó fodrász,mert közel van és olcsón megnyírt,de nem tudom,hogy mennék-e ha ilyen modortalan valaki.

Vagy lehet,hogy nem akart modortalan lenni,csak nyitott? Nem tudom hova tenni.

21/f



2017. dec. 7. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek. Vagy csak laza és nyitott, és szeret beszélgetni, érdeklődni, vagy tetszel neki.

Lehet beszélni szerelmi életről részletesen, röviden, vagy ha nem akarsz, azt is meg lehet mondani A: kedvesen. Ne haragudj, de nem szeretnék erről beszélni. Vagy B: kevésbé kedvesen: Mi közöd van hozzá?! A hajammal foglalkozzál b+, ne a magánéletemmel.

2017. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy amolyan hülye gyerek képed van, az olyanokat szokták így cukkolni.
2017. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tapintatlanság.Van aki lehet nyitott erre,de nem mindenki.Lehet más témát nem tudott felhozni.Egyébként elég gyakori,hogy a buszban is felüleletes ismerősök ha leülnek valaki mellé elkezdik arról faggatni az illetőt,hogy van-e kapcsolata,családja,gyerekei.Ezeket a témákat nem tartom helyénvalónak.De valakinek ez jön be és ha hasonló gondolkodású illetővel találkoznak máris van egy jó beszéd téma.
2017. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászból annyi van, mint égen a csillag. Ha valaki meg akar élni a szakmában, annak különféle trükkökkel kell megfogni a kuncsaftokat. Az egyik ilyen eszköz, ha közvetlen, mondhatni baráti hangot üt meg, és jelzi, hogy vele aztán mindenről tudsz beszélgetni, tanácsot kérni, stb.
2017. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, modortalanság, ezzel mindenki egyetért.

Az oka lehet találgatás tárgya, amiket írtak is.


Egy kicsit a témához kapcsolódik, egy reggel munkába menet tapasztaltam:

Felszállt a személyvonatra egy iskolába utazó 16 körüli lány. Odaült egy fiú mellé. Egyből elkezdte kérdezgetni, hogy hol lakik, hol tanul, stb.

Kb. 2-3 perc múlva nyíltan rákérdezett, hogy van-e barátnője. (Leesett az állam.) Fiú mondja (láthatóan zavarban), nincs.

Újabb 2-3 perc múlva leszálltam a következő állomáson, akkor már nagyon úgy tűnt, hogy együtt járnak. Két állomás között rátukmálta magát a lány a fiúra.


Egy másik eset, szintén vonaton:

Letámadott egy csinos lány, akár már zaklatásnak is nevezhető módon kezdeményezett beszélgetést velem.

Kb. 5 perc múlva derült ki, hogy csak technikus vagyok a cégemnél, diplomám nincs, na akkor a második mondata már az elköszönés volt, mégsem vagyok annyira pénzes pasi.


Úgyhogy, lehet, hogy mégis ismerkedni akart, valamiért úgy gondolta, hogy megfelelsz neki.

Más esetben meg:

Szívatni azt lehet, aki engedi. Ha válaszolgattál rendesen, mint egy jó kisfiú, akkor miért hagyta volna abba?

Viszontkérdezhettél volna, hát az ő szerelmi élete hogy áll?

Vagy ha lett volna bátorságod: rendesen ki van pókhálózva mostanság?

Vagy egészen leszerelően: mit szokott szedni a tripperére? Szerintem abbahagyta volna az érdeklődést.

2017. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!