Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez ciki lenne?

Szerintetek ez ciki lenne?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak venni valami komoly, drága, márkás parfümöt. Holnap megyek a Müllerbe szaglászni és arra gondoltam, hogy viszek magammal egy tollat, hogy a teszcsíkokra ráírjam a parfümök nevét (mert legalább 30-40 félét ki szeretnék próbálni), hazahoznám a tesztcsíkokat és akkor itthon el tudnám dönteni, hogy melyiket is szeretném megvenni a sok közül.


Szerintetek ciki lenne, ha egy órán keresztül parfümöket fújnék a tesztcsíkokra, ráírnám a nevüket és úgy mennék el az üzletből, hogy nem veszek semmit?


2017. dec. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ilyen mennyiségnél át fogják venni egymás illatát a táskádban.
2017. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamint 5-6-7 szagminta után te sem fogod érezni az illatokat.

Inkább több alkalommal látogass el a Müllerbe.

2017. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez olyan, mintha az összes pékárúba beleharapnál.
2017. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem ciki.

Viszont mikor én évekkel ezelőtt a karácsonyi ajándékot akartam venni iylen illatszerboltban és bent voltam a haverommal pár órát szaglászni, kifele a droid jött, hogy mutassam a táskám. :D

2017. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

“Szerintetek ciki lenne, ha egy órán keresztül parfümöket fújnék a tesztcsíkokra,”


Szerintem kiküldenének a boltból. Nem játszótér, ahol mindennel kedvedre szórakozhatsz, az tiszta pazarlás nekik.

2017. dec. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Másfél órát voltam ott. A vége felé már kicsit furcsán néztek rám, de nem szóltak. Hazahoztam 53 tesztcsíkot és sikerült kiválasztanom kettőt, amit holnap meg is fogok venni. Ciki vagy nem ciki, nem is érdekel már. Szerintem nem halnak bele abba, hogy mindegyikből fújtam egyet. Főleg úgy, hogy elég sokat fogok fizetni.
2017. dec. 14. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen parfümöt veszel?
2017. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!