Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közös zuhanyzóban miért...

Közös zuhanyzóban miért tisztálkodnak bikiniben?

Figyelt kérdés

Pár napot a koliban töltöttem a vendég szobában. Este a zuhanyozásnál eléggé meglepett, hogy 15-16-17 éves lányok bikini felsőben és bugyiban vannak a közös zuhanyzóban.

Nem mindenki, de több lányt is abban láttam.

Ennyire prűdek, vagy miért jó ez? Na nem mintha én annyira szabados lennék vagy zavarna, de azért a fura, hogy még zuhanyozáshoz sem vetkőznek le.



2018. febr. 1. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem prűdek, hanem szégyellősek. Két különböző dolog.
2018. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Amerika lett a divat.


30 éve jóformán meztelenül napoztak a csajok; akkor az NSZK diktálta a tempót... :)))))

2018. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én még a fürdőben is leveszem,nem szeretek úgy tusolni.36N
2018. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

#3


Teljesen természetes...

2018. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem prűdek, hanem szégyenlősek. Ami teljesen természetes. Nem mindenkinek alap dolog az, hogy gyakorlatilag idegenek(jó, akik ott laknak ismerik egymást, de nekem ez még az idegenek kategória) előtt mutogassa magát meztelenül. Fiúknál ez ritkábban okoz problémát, de a lányoknál sok ilyen van, és nincs is ezzel probléma. Én se szerettem egyébként, mikor koleszos voltam, hogy még hangos megjegyzéseket is tettek egymás szerszámára a srácok, meg az enyémre is - átkozottul nagyon bunkó dolog. Amúgy erre a dologra van egy nagyon jó megoldás: normális koleszban van zuhanyfüggöny. Nem egy olyan bonyolult találmány, és szerintem szégyen, hogy Magyarországon még ez a mentalitás a divat, hogy nem kell zuhanyfüggöny a koleszban. Szerintem ez elég sok mindent elmond az oktatási rendszernek és az adott iskolának a diákokhoz való hozzáállásáról.
2018. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Régen tetőtől talpig bebugyolálva lehetett csak fürdeni (volt rá ilyen ruha), még akkor is, ha egyedül voltál.

Tilos volt magadat közvetlenül megérinteni, mert azzal bűnös vágyakat táplálhattál volna.

Persze ez leginkább a nőkre vonatkozott, a férfiakra már akkor is nehezebb volt hatni ezzel.

2018. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

#6


Hej azok a régi szép idők!


Milyen jó is vót az...


Milyen szerencse hogy meg volt már szexuális forradalom, oszt még sem.

2018. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Na igen... sajnos ez olyan, mint a mérleg.

Nem rögtön áll be a normális szintre, hanem oda-vissza kileng.

Most éppen vissza.

Valaki kiszámolta, hogy Amerikában egy átlag fiatal, mire 18 éves lesz, kb. 16000 erőszakos cselekményt láthat az állami tv-ben... és EGYETLEN EGY női mellet SEM.

2018. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
A teljesen korrekt válaszomat itt is lepontozzák...nagyszerű! ;)
2018. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

sajnos egyre nagyobb méreteket ölt nálunk a prűdség.

és bizony fiúknál detto. képes a sok majom fürdőnadrágban tusolni (jobbik esetben, rosszabbikban inkább nem is tudol), mert idegösszeomlást kap, ha a haverja meglátja a kukacát.

igazából tényleg érdekelne h a lányok vagy a fiúk prűdebbek-e ilyen téren, jó kérdés ...

2018. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!