Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudnátok mondani jó beszólások...

Tudnátok mondani jó beszólásokat? De most nem olyanra gondolok amik az interneten fent vannak hogy olyan vagy mint egy . Hanem vmi kreatív, általatok kitaláltra lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
Például, a fodrász pénzt kért vagy elnézést?

2018. febr. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb beszólás az, ha kimész a lakásból és nyitott ajtón keresztül kommunikálsz a bentiekkel.
2018. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából ha találsz egy netes beszólást és behelyettesíted a személyt anyáddal, máris kapsz valami szörnyen kreatívat: Anyád pénzt kért vagy elnézést!


Ez tök jó, mert bármilyen szörnyen kreatív beszólásra lehet ezzel egy még kreatívabb beszólással válaszolni.

2018. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Jó napot kívánok!- Magába is!


Ízlések és rokonok különbözőek.


A fáradtságtól eldőltem, mint a rohadt nád.


-Hogy vagy?- Félfinoman. Csak hányni jár belém a lélek.

Nyugi, túl vagy a nehezén. Most jön a neheze.


-Jár nekem egy kis törődés, szeretet? - Járni jár, csak nem jut.

- Kérsz egy sört?- Kérek!- Jó, akkor kérjél nekem is!

Olyan szexis hangod van! B@*za a fülemet.

2018. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te,mint kívülálló,mit gondolsz az intelligenciáról?
2019. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!