Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tehetek az ellen, hogy mikor...

Tehetek az ellen, hogy mikor leszidnak vagy hasonló komoly dologról beszélnek velem, nem nevetek?

Figyelt kérdés
Mikor csinálok valamit, leszid a tanár én meg az arcába mosolygok/nevetek, nekem is zavaró dolog. Ne szándékosan csinálom, egyszerűen csak fél füllel figyelek arra amit mond, a fejemben vicces dolgok járnak, és elkezdek mosolyogni, ritkán nevetni. Mivel ez nem szándékos, nekem is ciki. Mert tudom, hogy nem kéne, de még is... 14/F
2018. febr. 21. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
javítom a kérdést!! :Tehetek az ellen, hogy mikor leszidnak vagy hasonló komoly dologról beszélnek velem,nevetek?
2018. febr. 21. 18:35
 2/5 anonim válasza:

Nem lehet, hogy zavarban vagy a komoly témáktól és azért nevetsz?

Amúgy 14 évesen én sokkal gázabb voltam, kinövöd ;)

2018. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De,igen én is ezen gondolkoztam, hogy zavaromban nevethetek. :D
2018. febr. 21. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tehetsz ellene. :DDD xD
2018. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még amikor külön németre jártam, ott amikor mérges volt Csaba bácsi, megfagyott a levegő, lányok havonta mentek ki legalább sírni. Persze én is le lettem szidva párszor, de néha alig tudtam megállni hogy el ne röhögjem magam, annyira kis vicces volt valamiért az az ember azzal a justin bieber-szerű frizurájával. :DDD
2018. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!