Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A MÜPÁ-ba milyen ruhát illik...

A MÜPÁ-ba milyen ruhát illik felvenni?

Figyelt kérdés

Áprilisban megyünk a Müpá-ba operaközvetítésre (a new yorki Metropolitan Operából közvetítik élőben). Hétköznap este lesz.

Korunk, ha ez számít: 23/F, 22/N

Fogalmunk sincs, hogy mit vegyünk fel, mert még nem voltunk a Müpá-ban, illetve ehhez hasonló eseményen.


Köszi előre is a válaszokat.



2018. febr. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoknya-egyszerá, de szép felső, balerina - én mindig lyesmiben mentem.


Párodnak pl. sötét szövetnadrág, ing.

2018. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy öltöznék, mintha színházba mennék
2018. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csini-nem kivágott- felső, sötét szoknyával vagy fekete nadrággal. Nem kell földig érő szoknya!! Mivel fiatal vagy lehet akár mini, de térdigérő a tökéletes.Pasi sötét nadrág, lehetőleg ne farmernadrág, semmiképp ne sportcipő. Csinosabb gépi kötésű kis mintás vagy egyszínű pulóver vagy ing /garbó zakóval.Nyakkendó nem kötelező. Van még időd, kicsit kutakodj, keress képeket ki hogy öltözik, hogy ötletet kapj.
2018. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül 3 részes sötétkék öltönyt, fehér inget és nyakkendőt vettem fel. Elég sokan voltak átlagos, utcai ruhában. Tehát ezek szerint az előadóterembe nem szoktak annyira kiöltözni, mint mondjuk a hangversenyteremben. Na nembaj, én jól éreztem így magam. Rajtam kívül talán 2 idősebb úr viselt nyakkendőt.
2018. ápr. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!