Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ha egy 15 éves...

Szerintetek ha egy 15 éves fiúnak nő a bajsza és úgy megy el szóbelizni vagy csak simán az iskolába, de úgy hogy nem borotválkozik az nagyon illetlen dolog?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az a bajusz még nem bajusz. Nem hat úgy, mint aki nem borotválkozik, hanem még mutatós is...
2018. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mit érzel normálisnak, de ezt neked kell tudnod. Ha zavar (gondolom zavar, azért kérdezted meg) akkor kezdd el borotválni.
2018. márc. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Én is 15 vagyok és olyan másfél éve borotválkozok, akkor még csak bajusz miatt, de mostmár a szakállam is nő. Sztem illetlenség úgy elmenni, én a helyedbe leszedném.
2018. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, egyébként megjegyzem. Nem ez lesz az elsődleges szempont, ami miatt átengednek vizsgán, de a jó benyomás fontos. Másként fognak hozzád állni vizsgáztatás közben. Tiszta arc, rendezett külső, jó megjelenés. Ez sokat elmond a személyiségedről. Az emberek alapvetően szeretik ezt.
2018. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem tökre természetes ebben a korban. Még ne foglalkozz vele mert ez teljesen normális.

Az nem normális ha ilyen hamar elkezded leszedni...

És egyáltalán nem illetlenség.

2018. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!