Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Anyuméknak egy ismerőse ma átjött hozzánk vendégségbe, az igazat megvallva nem nagyon rajongok érte. Anyumnak hozott virágot, illetve apunak bort.

Amint belépett az ajtón elkezdte mondani, hogy menjek adjak neki puszit és odaadja a virágot. Én nem akartam, mivel nem érzem úgy, hogy olyan lenne a viszonyunk. Kb. 6-7x láttam eddig. Szószerint rám kötelezte, hogy nincs virág, ha nincs puszi, most szerintetek ez normális? Hogy lehet egy ember ennyire puszi mániás, egyébként is utálom, ha belépnek a szférámba...Miért kell állandóan érintkezni? Végulis odaadta a virágot, de megsértődött.

Ti szerettek puszilkodni ismeretlenekkel?



2018. márc. 8. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem, rohadtul nem normális, ez undorító zsarolás, a zaklatás egy enyhe formája, ráasásul Nőnapon, aminek pont a nő tisztelete lenne a lényege. Gratulálok at "úriembernek".


Én biztos megmondtam volna neki a magamét.


Tudom, nem a vilàg vége, de annyira átérzem ezt, én is utálom ezt a puszilkodás dolgot, meg ha belemásznak az intimszférámba.

2018. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%
Igen
2018. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg aszociális vagy.
2018. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A válaszhoz jó lenne tudni, hogy hány éves vagy. Nem mindegy, hogy egy 8 éves ügyes kis buftiról van szó, vagy egy 15 éves pattanásos serdülőről...
2018. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17 éves lány
2018. márc. 9. 09:26
 6/11 anonim válasza:
32%
Te aztán jó hisztis/házsártos feleség leszel, már ha lesz olyan hülye, aki elvesz.
2018. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező, ledöbbentem az életkorodon - írásod egy 11 éves szinten lévőt tükröz. Szociális, emberismereti, önismereti, kommunikációs téren el vagy akadva, próbálj változtatni ezen.
2018. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utso kettő : 👎 ment dislike
2018. márc. 9. 13:24
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Kettőben tévedsz, kérdező:

1: itt NINCSEN "dislike" gomb. Tehát ezt SEM használod jól!

2: ha te nem tudsz lekezelni egy normális választ, az ismét pont azt bizonyítja, hogy VELED van valami baj.

Ettől még mással is lehet probléma, de veled TUTI, hogy van!


Tehát - ha szeretnéd, hogy valaha élvezd is majd az életed - nagyon sürgősen el kellene kezdened dolgoznod ezeken a problémákon!

Elsőre pl. egy pszichológussal megbeszélhetnéd az egészet. Kezdve az elején (a virággal), folytatva azzal, ami most itt történt.


Ez csak ajánlás természetesen. Ha te nem akarsz magadnak jót, akkor nem kell vele foglalkoznod. Akkor maradj a komfortzónádban, és rúgj bele mindenkibe, aki közeledni próbál hozzád.

2018. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

>> 17 éves lány


Akkor egyértelmű: tetszel neki és így "lopna" egy kis puszikát... Bizony, 17 évesen már el kellene játszadozni a gondolattal.

2018. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!