Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy baráti társaságban én nem...

Egy baráti társaságban én nem ismerek 5 lányt. Hogy mutatkozzak be?

Figyelt kérdés
Szóval haverokkal a héten elmegyünk egy bulira ,viszont szóltak , hogy jön még 5 lány. Ugye rajtam kívül mindenki ismer mindenkit , de én azt az 5 lányt nem. Namost a kérdésem az , hogy hogy mutatkozzak be nekik? Kézfogás mindegyikkel? Egyesével mutatkozzak be nekik hogy "Szia xy vagyok""Szia xy vagyok"stb. Mi lenne a legmegfelelőbb módszer?

2018. márc. 17. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyes az lenne, ha a buli házigazdájának lenne ideje ilyesmire. Valszeg nem lesz, tehát magad mutatkozol be. Ha ketten-hárman vannak egy csoportban, akkor nekik így: Szevasztok, Molnár Feri vagyok. Kezet ne nyújts, ha akarják lesz kézfogás és puszi is. Ha meg egyedül ücsörög valamelyik, akkor: Szia, stb. Általában ahogy közeledsz, ahogy mosolyogsz, ők is látják, hogy mi az ábra, vagyis a helyzet mindig adja magát...
2018. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat úgyérzem , hogy félreérthetően írtam . Szóval így összességében leszünk kb 8an és együtt megyünk el a buliba . Előtte valahol találkozunk és utána megyünk le együtt. És ugye ők régi ismerősök engem viszont a lányok nem ismernek . Ezért nem tudom hogy kezet fogjak-e vagy ne , mert kb egész este velük leszek .
2018. márc. 17. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!