Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vegán, feminista, oltásellenes...

Vegán, feminista, oltásellenes kommunát szeretnék, hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Vicces vagy ha-ha.

Az oltásellenesek többségét a templomokban keresd :D (személyes tapasztalat)

2018. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Úgy hogy sterilizáltatod magad, nem teszed kockára a sajátod és a többi gyerek élet a hülyeségeddel. A vegánsággal és feminizmussal nincs semmi gond.
2018. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
#1, 19 éve járok templomba, sok keresztényt ismerek, de oltásellenessel még nem találkoztam. Ilyenek inkább a szektákban vannak.
2018. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kwzdhetnéd egy kötéllel.
2018. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire unod az életed?
2018. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Keress tagokat! Engem ne kérdezz, egyet sem ismerek szerencsére, aki mindhárom lenne.
2018. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
Bocs, nem tudom. A vegánság és a feminizmus teljesen érthető, de honnan jött az oltásellenesség? Ez kész öngyilkosság, hatalmas ostobaság szerintem. Bár lehet, hogy viccből tetted fel a kérdést..
2018. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Oltottak is mehetnek abba a kommunába?

Ha már feminista, akkor biztosan teli van csajokkal, zöldséget meg ehetek egyszer, egyszer, amúgy is szeretem, de ilyen kommunás buliban még sosem voltam.

Hogy megy ez? Grupi is van?

2018. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%
Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy megváltoztatod a gondolkodásodat.
2018. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Függetlenül attól, hogy kamu -e a kérdés:


Első kettő kombinációja is elég ritka (pedig mindkettő megértéséhez szükséges érzelmi intelligencia, empátia és kritikus gondolkodás), bár nem lehetetlen.


Oltáselleneseket inkább a szcientológusok, összeesküvés elmélet hívők között keresd. Bár van oltásellenes orvos is, pl Dr Ébert Jenő nem támogatja az oltásokat.

2018. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!