Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ehetem kézzel a pizzát?

Ehetem kézzel a pizzát?

Figyelt kérdés
Szoval el akarom hivni egy lany osztalytarsamat pizzazni viszont van egy ket ketelyem pl azert nem ismeretlen szamomra meg amugy is joban vagyunk szoval szerintem az normalis hogy mindenki fizeti a magaet, szerintem meg meg is sertodne ha ki akarnam fizetni amit o rendelt , viszont azon mar gondolkodok hogy egy kozrpesen elegans pizzazoban kessel es villaval fogjak neki pizzat enni? Mert szerintem ez hulyeseg bar sokakat latok ugy enni de na a pizza alja nem zsiros semmi, nekem nagyon kenyelmetlen es fura alig tudom szetvagni s hullig le a cucc a tetejerol, rendesen nem is tudom felvagni megfelelo meretu darabokra.. mondom a csajjal nem lesz feszenges mar reg ismerjuk egymast de ez idegesit mi van ha elkezdi kessel vagni elottem en meg ulok s nezem hogy most mit csinaljak mert tenyleg nem vagyok hozzaszokva szerintem hulyeseg pizzat vagni s villaval szurni..

2018. ápr. 9. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Az 'illik'-ben és a 'szokásos'-ban sok a hülyeségnek tartott dolog, mégis ragaszkodnak hozzá.

.

Minden esetre javaslom, hogy SZÁDDAL egyed!

2018. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én felhoznám beszédtámának, megkérdezném, ő mit gondol róla, logikus-e késsel és villával enni a pizzát, vagy hogy miért kérdéses, hogy bunkóság-e ez. Lehet, hogy úgy hozza, hogy késsel villával kell enned, de ne aggódj ilyen fassszságokon, ez azért nem tragédia.
2018. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Pizzát késsel-villával? Szerintem azt nem kell. Étteremben is meg lehet fogni a csirkecombot szalvétával. A pizza direkt olyan, hogy ne kelljen hozzá eszköz.
2018. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Én étteremben késsel villával szoktam enni, mert forró szokott lenni.


Viszont ha házhoz rendelem, akkor kézzel.

2018. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rendelsz és vársz, nézz körül a vendéglőben, hogy mások hogyan eszik. Ami a fizetést illeti, előbb próbáld meg az egész számlát elegánsan magad rendezni. Nem fog földhöz vágni... Ha netán a csaj többször is tiltakozik, csak akkor menj bele az osztásba.
2018. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!