Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem merek majd a koliban...

Nem merek majd a koliban kakilni es szamomra ez nagy problema mert utalom ha nem megyek el reggel. Ti hogy csinaljatok? Nem vagytok szegyenlosek? Hangok, melleted levo emberke stb

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 06:49
1 2
 1/12 követ62 ***** válasza:
92%

A wc az a hely ahol mindenki ugyan azért nagy be. Ha valaki még soha nem adott ki bizar hangokat és nem volt szag a produktumától na az előtt megemelem a kalapom. Ezek oda valók. Nem kell szégyenkősködni.

Esetleg próbáld korábbi időpontra időziteni amikor alszanak a többiek. Igaz egy kis áldozattal jár, de talán számodra megnyugtatóbb. De hidd el eljön az idő amikor elmúlik a zavarod.


Nem egészséges vissza tartani. Bár biztosan tudod.

2018. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom milyen egy koliban lakni. (És így most a szó meg a sztori miatt csak a kólibaktérium jár a fejemben), de mondjuk ha véletlenül lenne egy konnektor, akkor vihetnél be oda esetleg régi rádiót, és mindig bekapcsolhatnád ilyenkor. Amúgy tök jogos ez, mert szerintem ezért szól zene a mosdókban más helyeken is. Eleve az milyen egy barbár körülmény, hogy egynél több ember tartózkodik ilyenkor egy légtérben, legalább ennyi legyen már... Nincs veled baj, én két napot sem bírnék ennyi emberrel közösködve, képzeld azt, hogy kalandtúrán vagy, találd fel magad, tegyél ki mindig "csőtörés miatt javítás" táblát ameddig bent vagy meg ilyenek, aztán majd belejössz te is.
2018. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

"... Eleve az milyen egy barbár körülmény, hogy egynél több ember tartózkodik ilyenkor egy légtérben ..."


Te nem jártál iskolába, nem voltál kocsmában, étteremben, moziban, színházban, meccsen, kórházban, okmányirodában?

2018. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
De, de, ettől még így van.
2018. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ja értem... nem a koleszos körülmény a barbár, hanem a helyzet. Ez olyan szükségszerű állapot. Senkinek sem tetszik, csak kiegyezünk vele. Ha tehetné, ilyenkor mindenki inkább haza menne. Szóval a kérdező ellenérzései teljesen normálisak.
2018. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen voltam, zavart, ha más is ott van, hallja, stb. De aztán már annyira fájt a hasam, hogy mindig tartogattam egy olyan időre amikor kevesen vannak ott, hogy a végén besokalltam a saját hülyeségemtől és nem foglalkoztam vele többet. Azért van a wc, ennyi. Más is ugyanazt csinálja ott amit te. Ez a zenehallgatás meg csőtörés tábla.... nem tudom milyen agyi szinten lévő emberek írnak ide, de némelyik borzasztó sötét és gyerekes.
2018. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mansour ***** válasza:
82%
Teljesen normális, hogy így érzed, én is így voltam. Próbáltam olyankorra időzíteni, amikor nincs bent senki. Többnyire szerencsém volt, néha meg nem. Olyankor vagy otthagytam, és később próbálkoztam, vagy olyan is volt, hogy megvártam, amíg a szomszédos fülkében végeznek. Volt, hogy több mint 10 percig ültem így ott, mert lehet hogy a szomszéd meg arra várt, hogy én végezzek már... :)
2018. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
0 humorérzék. De az én hibám mert nem segítettem kis smiley jelekkel.
2018. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Én is szégyellős vagyok ilyen téren, de a koleszban semmilyen gond nem volt, mert a folyosó általában külön helyiségben van a folyosó végén és többnyire nem lesz bent más, amikor éppen kulázol.
2018. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mármint nem a folyosó, hanem a vécé, korán reggel félrebeszélek, hehehehe
2018. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!