Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szabad használni a férfi...

Szabad használni a férfi WC-t, amikor a takarítónő is bent van?

Figyelt kérdés
Nem zárja be az ajtót, semmi jelet sem tesz ki.
2018. jún. 15. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2018. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
persze hogy lehet! ő rázza meg neked 3-szor, majd felhúzza a slicced!
2018. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet,nem hinném hogy a takarítónő azzal lenne elfoglalva,hogy ki hogy brunyál,meg tolja ki a vimmesdobozt.

Felmos,aztán húz a francba.

2018. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

-Csókolom, zavarom a munkájában? Bejöhetek?

-Bejöhet. (=nem zavar)/Mindjárt végzek. (=zavar, legyen türelemmel)



Nehéz volt kitalálni...

2018. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegye ki a táblát, hogy nem lehet. Ha nem teszi ki, akkor be fognak menni, és kész, ne csodálkozzon.
2018. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem szeretem, ha bárki bejön mikor takarítok. Nem véletlenül vannak külön a női és férfi mosdók. Szerintem senki ne végezze a dolgát a másik előtt, főként ne az ellenkező nem előtt. Én tekintettel vagyok arra, hogy, ha bent valaki nem megyek be addig takarítani, ugyanezt elvárom fordítva is, ha épp dolgozom ne zavarj meg! Ennyi. Persze vannam vészhelyzetek, ha ezt kiemeli az illető, hogy bocsi sűrgős akkor meg kimegyek. De csak akkor.
2023. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!