Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van a toitoi WC fülkében...

Miért van a toitoi WC fülkében mini piszoár?

Figyelt kérdés
Nőként zavaró, hogy ott van mellettem az a pisi szagú műanyag tálka.
2018. jún. 17. 13:34
 1/7 anonim válasza:
24%
Azért, hogy a férfiak is tudjanak pisálni
2018. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meg férfiként zavaró, hogy ott van mellettem a budi, amibe beleszartál.
2018. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
viseljétek már el egymást
2018. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

az összehugyozott ülőke jobban bejön?

ugyanis a toitoi szarókájába nem lehet normálisan vizelni a férfinak, mert az alsó tartály miatt nem tud elég közel állni, így az utolsó rész tuti félrecsorog.

2018. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13:49 : Mi is csak pisilni szoktunk oda és ti is tudnátok ugyanabba, mint mi.
2018. jún. 17. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és a metéltek meg sak piszoárba tudnak, vannak páran.
2018. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Tudod egy kb. cerka magasságban lévő függőleges falat sokkal könnyebb lepisálni mint egy 30centi átmérőjű, térdmagasságban vízszintesen elhelyezett lyukat. Amikor indul a hugyozás az első pár másodpercben még nem elég nagy a nyomás hogy uralni tudjuk a sugarat! Ez a pillanat a fingással egyidőben jön el, mikortól már magabiztosan tudsz a célozni. Ráadásul én először mindíg hugyozok egy lufit (befogom az elejét és hagyom felfújódni) és mikor az elengedem fröcsög mindenfelé. Na a piszoár a Toi-toiban ezért kell.
2018. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!