Hogy mutatkozzak be?

Figyelt kérdés
Ma voltam először diákmunkán cukrászdában, és nem mutatkoztam be csak köszöntem, a vezető kérdezte,hogy bemutatkoztam-e a másik lánynak (10evvel idősebb mint én) mondtam, hogy nem és a vezető mondta el neki a nevem. Holnap ő már nem lesz ént pedig nagyon jól kijöttünk. Holnap lesznek idősek (50 év körüliek) meg fiatalok is (25koruliek). Mondta a lány ma, hogy holnap mutatkozzak be nekik, de nem tudom, hogy hogyan..... 16L

2018. jún. 18. 14:36
 1/8 anonim válasza:
67%
Üdv mindenkinek, én vagyok az új diáklány xy, szólítsatok csak y-nak!
2018. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%

Első vagyok.

A jó reggelt köszönéssel pedig nem foghatsz mellé! Nem tegező nem magázó nem lekezelő, szóval pont olyan amilyen kell!

2018. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megérkezel, mondd, hogy jó reggelt kívánok, a sima jó reggelt nagyon kulturálatlan.

Ők is válaszolnak majd, és akkor mondd az, hogy Szabó Kata vagyok, diákmunkára jöttem.


Ennyi az egész, ezzel nem fogsz mellé :)

2018. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2018. jún. 18. 16:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Előbb beszéltem osztalytarsammal aki hotelbe ment, és ő azt mondta h kezet fogott mindenkivel, mert mindenki tartotta a kezét.
2018. jún. 18. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Bemész, azt mondod, hogy jó napot kívánok! Utána pedig egyenként kezet fogsz az emberekkel, a szemükbe nézel és azt mondod, hogy jó napot kívánok/szia, Szabó Lujzi vagyok.
2018. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég a bemutatkozás. A kézfogást szerintem ne erőltesd, kivéve ha esetleg "tartanák" a kezüket, de nem hiszem hogy így lesz. Egy hotelbe azért némileg más a légkör mint egy cukrászdába.

Fiatalabbként egyébként sem neked kell először kézfogást kezdeményezned.

2018. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nos ez nem bemutatkozás csak a nevedet mondod be.

Benne van a kifejezésben is.

"Bemutatod önmagad". Egy név nem mond önmagában semmit max azt gondolják - Ja, ahha, Zsófi. Ismertem egy Zsófit a suliban, nagy szekagép volt. Az emberi agy így működik, társít, hasonlít, következtet.

Szóval ha tényleg be kell mutatkoznod, mondj néhány dolgot magadról.


-Neved ahogy szólítsanak

-Honnan jöttél vagy hol élsz

-Családi állapot

-Hány éves vagy

-mit csináltál eddig

-mit szeretsz a munkádban

-Mi a hobbid azaz mit szeretsz csinálni.

-És a végére hogy hogy érzel a találkozással kapcsolatban.

Ha így teszed, garantált jégtörőt kapsz.


Nem kell mindenkivel lekezelni főleg ha 30-an vannak. Nem kell a szemükbe nézni, ez is baromság. Elég ha futólag az arcukba nézel balról középre és jobbra majd vissza ugyanez amig beszélsz.

Gyakorold a szobád fala előtt addig amig zökkenőmentesen megy, kb 5-10 perc és kicsit fura elsőre de hidd el ha bent van és már nem feszülsz a fal előtt, előttük sem fogsz plusz a jövőben mindig így fogsz bemutatkozni és ez rengeteg plusszal jár majd, nem viccelek.

😉

2023. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!