Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti adnatok a novereknek egy...

Ti adnatok a novereknek egy kis penzt ha korhazba kerulnetek?

Figyelt kérdés
Korhazba kerultem es azon gondolkozom, hogy adjak e penzt azoknak a novereknek akik vizitre jarnak hozzam. Mi errol a velemenyetek? (Azert ebbe a kategoriaba irtam mert ezt tobben olvassak meg ez ugye korrupcio)
2018. jún. 22. 06:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
2x voltam kórházban, nem adtam senkinek semmit. nem hiszek a mutyiban. inkább elmegyek magánba, ha az iszonyatos egészségügyi adón felül fizetni támad kedvem.
2018. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha kedveskedni akarsz, akkor egy tábla csokit.
2018. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
94%
Készpénzt semmiképpen, inkább valami ajándékot.
2018. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Igen.


500-2000-5000...

Napi ilyen-olyan segitsegtol fuggoen,...tapasztalat.

Bonbon, vagy mas is opcio. Novertol fuggo, van, aki nem fogad el semmit a verbalis koszonetnyilvanitast leszamitva.

2018. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
34%
Igen, de az orvosoknak semmiképp.
2018. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
53%
100-ast 200-ast dobhatsz nekik.
2018. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Minek??? Az ilyen nyomorultak tartják fent a hálapénz rendszert. Amikor kórházban voltam, a szobatársam a nővér minden egyes mozdulatáért pénzt tolt a zsebébe, én meg nem, és engem is ugyanúgy kezelt, ugyanolyan kedves volt velem.
2018. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ahogy fentebb is írták, legfeljebb egy csokit. Nem ártana végre felhagyni a hálapénz osztogatással.
2018. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ. Bőven vannak olyan nővérek, akiknek semmit se adnék. Se pénzt, se Bonbont, én lennék a főnökük akkor munkát se.

Ha nagyon olyan vagy ismerős akkor adnék csak.

2018. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Miert igen? Nem vagyok halapenz partolo, de sajnos a hozzatartozomat igy etettek, itattak meg.

A szobatarsakat pedig en etettem, ha ott voltam, mert nem tudtak megmozdulni se, a kanalat a szajukhoz emelni.

Vagy ehen maradtak.


Tisztelet a kivetelnek!!Kivetelek vannak, csak nincs a kopenyre irva.


Agyonterhelt a rendszer,korhaz, osztaly, ki tudja mitol fuggo...

2018. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!