Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A spanyolokat nem érdekli a...

A spanyolokat nem érdekli a tisztálkodás, vagy hol vannak a tusfürdők?

Figyelt kérdés
Itt vagyok már két hete, de az összes boltban alig van választék, az itthon megszokott 18 millió féle, különböző méretű szappanok, tusfürdőkkel ellenben alig van választék mindenhol, és általában csak hatalmas nagyméretű flakonokban lehet kapni.
2018. júl. 18. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha VAN pár fajta, akkor mi a gondod????

Másrészt meg a NAGY flakon nem arra utal, hoyg nem használják!

2018. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom, mert sima szappant használok mindenre, a szokások érdekelnének, hogy miért nincs akkora választék.
2018. júl. 18. 16:37
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Te magad írtad, hogy van.

A leírásodból arra következtetnék,hogy a spanyolokat pont jobban érdekli a tisztálkodás, és kevésbé az hogy a fürdővíznek lótuszkamilláslóherésbormsenta illata legyen egy csipet 20 évig termesztett ázsiai feketefenyőgyökérszőrreszelékkel és mahagóninyelű kaszával gyűjtött árvalányhaj aromával.

2018. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Drogériákban nézz körül, ne a szupermarketben.
2018. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

Szóval te sem használsz tusfürdőt, de másnál ezt hiányos higiéniának tulajdonítod?

Nem bök az a gerenda?

2018. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Használnék, ha lenne kb. 150 ml-es kiszerelésben, de egy 900 km-es túrán minden gramm számít, ezért praktikusabb a hagyományos szappan.
2018. júl. 18. 18:49
 7/16 A kérdező kommentje:
A kérdésem még mindig az, hogy miért nem szokás itt a boltokban a többféle, kis kiszerelésű tusfürdő, aki esetleg itt él hosszabb ideje, az tudhatja a választ.
2018. júl. 18. 18:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert vesznek egy nagy flakont és az egész család azt használja, amít el nem fogy. A célja ugyanis az, hoyg tiszta legyen töle az ember és nem különbözö illatokat árasszon, ezért fölösleges millió kicsit venni, ami mellesleg drágabbra jön ki jóval, mint az egy nagy.


Egyébként megkérdezheted esetleg gyógyszertárakban, drogériákban, hogy nincs-e véletlen termékpróbájuk, azok vannak kis kiszerelésben.


Én meg ha nyaralni, túrázni megyek, akkor itthon töltök megfelelö kis flakonokba tusfürdöt, akkor nem lell plusz súlyt cipelni, mégis ott van nálam minden, ami kell.

2018. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam én is, csak egyik nap a szálláson a fürdőben hagytam, reggelre valaki elrakta.
2018. júl. 18. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a Camino-t csinálod. Jó utat! 😊 Arrafelé nagyrészt kisebb települések vannak, ha nálunk bemész egy falusi boltba, itt sincs nagyobb választék.
2018. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!