Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A társadalom miért veti meg...

A társadalom miért veti meg ha egy felnőtt ember, főleg egy férfi, szereti a meséket/animéket/rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem tapasztaltam ilyet. Mások sem különben nem készülnének animációs filmek sem ha nem lenne rá igény. Az is egy fajt mese csak felnőtteknek ugye.

Apám 60 éves de szereti a Tom & Jerryt tesóm még spongya bobozik 37 évesen. Párom (27)is szokott mesét nézni sőt a Mackó testvéren meg a Szilajon mindig elsírja magát.

Én is nézek még mindig meséket.

2018. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Melyik társadalom?

A mienk ugyan nem.

2018. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felenk se veti meg senki. Lehet el kene koltoznod valahova mashova...
2018. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Inkább az irigység beszél abból aki megszól. Az ilyen ember nem meri felvállalni mint te, hogy ő is szívesen megnézné a meséket, de menőbb, ha azt a látszatot kelti, hogy őt Chuck N. sem tudná betörni. ;)
2018. júl. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig vannak iylenek. Jó hogy gyakorin az iylen elfogadott, de az átlag ember lenézi sajnos..
2018. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már a tizenéveseket is lenézik emiatt (a lányokat is) legalábbis én ezt tapasztaltam. Én ilyen miatt senkit nem nézek le, sőt szerintem aki föl meri vállalni az érettebb, mint az aki nem néz vagy tagadja.
2018. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Férjem (44) imádja a Disney rajzfilmeket, az összes zenéjét kívülről fújja, énekli, némelyiket zongorán is gyakorolja. Szerintem tök jó, nemsokára megszületik az első babánk, nem lesz neki furi, hogy el "kell" kezdeni mesézni :D

Sose tapasztaltuk amúgy, hogy furcsán néznének rá, pedig vannak páran, akik tudják. Középiskolában tanár, néha énekelget órán is, diákjai imádják (pedig matek tanár, de sokszor van, hogy pl fogalmakat valamilyen ismert dallammal elénekli nekik, így jobban megragad :) )

2018. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!