Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy nőnek ápolt, szép a...

Ha egy nőnek ápolt, szép a lába, akkor felteheti vonaton (mezítláb) a lábát az ülésre?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kérdés miatt merült fel a kérdés, ahol zoknis férfiláb volt a téma.

2018. aug. 10. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Akármilyen szép a lába, nem rakhatja fel..
2018. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem a szépségen, ápoltságon múlik. Semmiképp sem illik feltenni.
2018. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Én leszarom, zokniban felrakom és szóljon aki mer, ha nem tetszik neki! :D
2018. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
29%

ha szep nem, es zokniba kell lenni meg nadragban mert minden mas paraznasag


ha csunya akkor lehet mutogatni, bar az pedig epp ellenkezo hatast kelt undort es hat azt annyira nem szeretik a prudek sem

2018. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
78%

Én fel szoktam néha tenni mezítláb a lábaim, főleg ha sokat utazok. De csakis akkor, ha ezzel nem veszem el senki elől a helyet ^^

Nem szoktak megszólni érte és persze ha nagyon piszkos lenne a talpam akkor alap hogy a földön hagyom. Sztem így illik.

2018. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Én is sokszor felteszem, ha üres a hely, ápolt lábaim vannak, senkit nem szokott ez zavarni. Persze, ha valaki le szeretne ülni akk leteszem és visszaveszem a szandim. 17/L
2018. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem illik felrakni, de ha a lánynak nem csak a lába csinos, akkor rakhatná az ölembe is.
2018. aug. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Szép lábaim vannak. Csak, akkor teszem ezt ha egyedül vagyok és nem látja senki.
2018. aug. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%

Elvárom, hogy feltegye: [link]

Imádom.

2018. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Tegye fel bárki, akinek kényelmes. Csak ne koszolja össze az ülést jobban, ill ne vegyen el helyet..... azt bírom vonaton 4-es szemben ülés, lába fent, másik 2 ülésen csomag, 1 ül... ha megkéred, szabad... mint a véres rongyra, megmerted szólítani Miss-t...
2018. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!