Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha hivatalos helyre írok...

Ha hivatalos helyre írok kérdést emailben vagy webshopnak, illik-e megköszönni a választ?

Figyelt kérdés

Pl. hivatalos helyre írok emailt, hogy melyik üggyel mikor hová tudok menni személyesen a kormányhivatalba ügyet intézni. Vagy webshopnak, hogy személyesen mikor és hol tudom átvenni a terméket. Stb.

Ilyenkor általában a kérdés végére odaírom, hogy előre is köszönöm a visszajelzést.

A kérdés az, hogy mikor elküldik a válasz emailt, akkor illendő-e egy választ küldeni, hogy köszönöm vagy az bőven elég, hogy a kérdés végére odaírtam. Ti, hogy csináljátok vagy hogy csinálnátok? Gondoltam az lehet idegesítő nekik, ha válaszolok az írásra is, hogy köszönöm. Nem tudom.


2018. aug. 11. 12:05
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Szerintem az email egy nagyon új elektronikus eszköz és senki sem akar újabb és újabb emailekkel foglalkozni. A cset ablakok azok mások, mert ott egyből látja mindkét fél míg az emailnél várni kell a válaszra.


Szerintem nem illetlenség a sajátos működése miatt. Ha gondolod írd oda az elköszönésnél:


Előre is köszönöm válaszát!


Üdvözlettel:

X Y

2018. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell megköszönni, amennyiben elégedett vagy a válasszal.
2018. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!