Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha megszégyenítette...

Mit tegyek ha megszégyenítettem magam mások előtt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Heverd ki és tanulj belőle. Mindenkivel megesik.
2018. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy személy ki kürtölte egy egész zárt körü társasság előtt megszégyenített. Igaza van én tehetek róla de ország világnak ki fogja kürtölni.Ha a rokonaim megtudják hülyének fognak nézni.
2018. aug. 13. 21:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert az egyik személy aki ott volt jó barátja egyik rokonomnak.
2018. aug. 13. 21:45
 4/10 anonim válasza:
Ha kiteszik a videót, linket pls!
2018. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem videó egyébb ügy
2018. aug. 13. 22:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Tanár diák téma.
2018. aug. 13. 22:14
 7/10 anonim válasza:
Csak ne akadj ki, próbáld higgadtan megbeszélni az illetővel. Ha ez nem megy, akkor próbáld rávezetni, megmagyarázni, hogy ez neked milyen rossz. Végső esetben, ha tényleg annyira rosszul jönnél ki belőle zsarold meg valamivel. Bár így, hogy nem írtad le pontosan a problémát, (feltételezem elég zűrös lehet az ügy), ennél többet nem tudok segíteni.
2018. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak a heveny napégés hozott ki belőled furcsa viselkedést? Nem normális időjárás van.


Utcán láttam, ahogy az őrület határára jutnak egyesek. Eszem ágában nem volt kigúnyolni őket - inkább sajnáltam, hogy mennyire szenvednek szegények...


Próbálj meg megbocsátani magadnak. De igyekezz elvonulni valami hűvösebb pincehelyiségbe. Hűtsd le a szervezetedet jégkockákkal, hideg vizes palackkal, stb.

2018. aug. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet azelőtti éjjel nem aludtam semmit mert izgultam.
2018. aug. 14. 06:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Izguljon az, aki a bajt keverte! Bocsáss meg magadnak, és szép új napot. Nem fog összedőlni a világ/Minden csoda három napig tart.
2018. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!