Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert zavar másokat, ha...

Miert zavar másokat, ha félmeztelen mászkálok?

Figyelt kérdés

Van kinn 35 fok, leveszem a pólóm, az emberek fején meg látszik a megrökönyödés és meltatlansag. Mintha a farkam lógatnám vagy valami...de bikinis lányokat sem látok sehol, pedig majd megpusztulnak ruhában.

Amerikában és hasonló forró helyeken tök normális így mászkálni. Vagy mindenki ennyire szégyenli a testét?


2018. aug. 14. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy a belvárosban vagy külterületen vagy félmeztelen.Jómagam pont azért nem vetem le a felsőt napközben mert tudom mennyire toleránsak az emberek.. Nimcs bajom azokkal akik félmeztelenkednek.viszont azt meg tudom érteni ha valaki ninc hozzászokva a "jelenséghez" és ledöbben.De elitélni felesleges.
2018. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
nincs*
2018. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Prűdek, ennyi.
2018. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem illik a saját ingatlanodon vagy strandon kívül.
2018. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert disszonáns vagy. Minden helynek megvan a maga szerepe, tulajdonsága, ezáltal normarendszere.

Fürdőhelyen a fürdőruha természetes, a frakk természetellenes. Egy rangos fogadáson fordítva. Belvárosban nemcsak meleg, de tömeg is van. Az izzadt ingedhez érni se egy öröm, de képzeld két izzadt test érintkezését. Belvárosban sokféle ember van, ezért egyfajta semlegesség jót tesz. Külterületen esetleg senki se lát. Forgalmas tengerparton kisebb probléma, a hőmérséklet is más, a szokások is.

2018. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert léteznek bizonyos társadalmi normák. Attól hogy te ezekre nem adsz, a többség még igen, és jogosan fognak méltatlankodni, ha köpködsz az utcán, mások orra alá fingasz vagy félmeztelenül mászkálsz.
2018. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert senki nem kíváncsi rá hogyan nézel ki póló nélkül
2018. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg prűdség, hiába pontozzátok le: ugyanis fölvehetnél szinte bármilyen ruhát.

Fölvehetnél hosszú ruhát, rövid ruhát.

Fölvehetnél szőtt ruhát, font ruhát, műanyag ruhát.

Fölvehetnél bármilyen nem kirívó jelmezt, vagy egyenruhát.

Stb. stb.


Csak a fürdőruhát nem fogadják el, vagy az annál kisebbet.

2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert illetlenség. Vegyél fel egy vékony pólót, abban kibírod. Én nő vagyok, alapból nem vehetem le, sőt, sokszor még melltartót is hordok alá, ami pluszban melegít. Mégsem rinyálok.
2018. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De ennyire gátlásosak és bénák az emberek, hogy 38 fokban is inkább dől belőlük a víz, de felsőt levenni...áhh, dehogy?

Egyiptomban vagy Olaszországban 28 fokban ledobják a ruház, senkit nem érdekel.

2018. aug. 19. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!