Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Papucsba megyek ide-oda az...

Papucsba megyek ide-oda az mennyire tahóság?

Figyelt kérdés
Nem színházra meg ilynekre gondolok hanem tescoba kondiba alberlőkhöz meg ilyenekbe. Tehát úgy mindennapi felhasználásra.. Ti szoktatok hordani? Ha igen mennyire kényelmes pl egy adidas adilette? Tapasztalatokat várok👑👑

2018. aug. 16. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Rettenetes tahóság. Az ilyent deportálni kellene egy távoli tanyára.
2018. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem menő. Fehér zoknit feltétlenül vegyél fel hozzá:)
2018. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

A tahóság nekem sokkal durvább. Nekem nem fáj, ha ezt csinálod, le se nézlek miatta, de én nem tenném semmiképp. Épp eléggé rezeg a léc a szandálnál, de hát rohadt meleg van...

Ha neked ez kényelmes, felőlem hordhatod.

2018. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem tahóság... végülis nem ártasz vele senkinek. Inkább csak szokatlan. Papucsot otthon hord az ember, vagy strandon, vagy amíg leviszi a kutyát, vagy ha bringázik egy kört a ház körül...

De én még ezeket is cipőben teszem. :D Nekem nagyon furcsa, ha valaki otthoni papucsban mászkál az utcán, boltban, stb. Még így nyáron is furcsa. :D

2018. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Molyember ***** válasza:
100%
Neked megerősítés kell egy rohadt papucshoz? :D Amúgy elég putris viselet, főleg az, amit a kérdésben is említesz, de sokan mászkálnak így, el tudsz tűnni a tömegben.
2018. aug. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Molyember ***** válasza:
100%
A legjobb, amikor a melegben hozzátapad az illető lábához, és minden lépésnél hangosan cuppog az izzadtság. Valaki említette a fehér zoknit, az megoldást jelenthet, de így már tényleg csak a legbátrabbak öltözködnek.
2018. aug. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam így járkálni.

Ha nem nőről van szó, akkor nem szeretem, ha valaki így közlekedik, mert egyfajta érdektelenség, lezserséget tükröz számomra.

2018. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Srácok koszi a válaszokat rendesen feldobtátok a napomat😀😂😂amúgy ti milyen ajanlotok?
2018. aug. 17. 09:05
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Majd jön a Náray Tamás, és jól megdivatdiktátoroz téged, majd meggondolod kétszer, hogy papucs helyett mégiscsak Guccit kéne hordani.

XD

2018. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
83%

Azt meg tudom erősíteni, hogy a fenti modell nagyon kényelmes, és azért ennél jóval putrisabbakat látni az utcán. Én viszont csak otthonra hordom az egyiket, másikat strandra (nyilván ekkor a városon keresztül is), ritkán közeli boltba.


Annak ellenére, hogy papucsot az ember csak otthon hord, a lányok/nők 90 %-a viseli egész nyáron az utcán is.

2018. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!