Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kézfogással köszönni férfi és...

Kézfogással köszönni férfi és nő között rendszeres találkozáskor, mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm aki idősebb is nálam mindig kezet nyújt nekem akárhányszor találkozunk többnyire társaságban.

Persze nem ilyen erős, férfias kézfogást kell elképzelni, hanem tenyérrel felfelé tartva a kezét gyengéden megfogja, közben mindig a szemembe nézve fültöl fülig vigyorog.

Kérdésem az, hogy ez mennyire normális? Helyzet az, hogy mástól vissza hallottam, hogy tetszem neki. Lehet ez az egyik jele, a tetszését kifejezve? Persze én is észre vettem ezt azt de nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.

De így, hogy másoknak is feltűnt...

28N 39F



2018. szept. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, ezt nem lehet tudni. Én amúgy megsértődnék (na jó, nem, de sérelmezném s gyakori találkozásnál szóvá tenném), ha nem rendes, férfias kézfogást kapok, bár azért fájdalmasnak se kell lennie (egy haverom mindig túl erősen fogott kezet. én nő vagyok, de mindig elvártam a kézfogást megfelelő körökben s tipikusan meg is kaptam :)).


Tenyérrel felfelé az nem is normál kézfogás. Ő ilyen és kész. Szereti gyengéden megfogni a kezed.

2018. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszel neki:) Ismertem hasonló srácot:D Maradj ilyen laza, és nyert ügyed lesz, ha türelmes vagy:D


*Persze én is észre vettem ezt azt de nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet.


Dehogy nem vetted észre, már elérte amit akarsz, mert most is rajta töröd a fejed:DD

2018. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*amit akart
2018. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!