Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehet hotelben lakni 1 evig?

Lehet hotelben lakni 1 evig?

Figyelt kérdés

Budapestre fogok suliba jarni (egyetem), de nem akarok kollegiumba menni, az alberletek meg manapsag nagyon dragak.

Egy hotelben elni kb. 1 evig nagyon draga lenne? Lehet azt egyaltalan, hogy ott lakjak?


2018. okt. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal drágább, mint egy albérlet fizetése. Szegeden a legolcsóbb hotel 4000ezer ft/éj, gondolom Pesten még drágább. Nem véletlen, h nem ilyen helyen laknak a diákok.
2018. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy lehet, még talán kedvezményt is kapnál néhány hónap után. De ha csak 10 ezer/éjjel számolsz, az 300 ezer havonta. Plusz nincs konyhád, hogy egy virslit megfőzz, és nincs mosógéped. Ennek az összegnek a feléből már tökéletes albérletet találsz egy személyre, rezsivel együtt, bútorozva.
2018. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudom miféle egyetemre vettek fel, ha ennyi magadhoz való eszed nincs.
2018. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ha van rá pénzed. De ha albérletre sincs, mégis hogy gondoltad?
2018. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A mai albérletárak mellett nem is olyan hülyeség ez a gondolat. Pl. kivesz egy szobát napi 5000-ért, az havi 150 ezer és a rezsire már nincs is gondja. sőt, ha közben hazamegy, akkor a kieső napokra, amíg nincs ott, nem is kell fizetnie. Hostelekben már napi kevesebb mint 2000 Ft-ért látok szállásokat a bookingon, de az gondolom ugyanúgy nem jó neki, mint a kolesz.
2018. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!