Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogyan szerelnétek le az...

Ti hogyan szerelnétek le az illetlenül kíváncsi rokonokat/szomszédokat humorosan, de ugyanakkor lényegre törően?

Figyelt kérdés
Például ha politikai állásfoglalást vagy gyermek témát kérdeznek...

2018. okt. 27. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Politikai kérdésben, ha ők valamelyik párt mellett állnak,akkor valld magatokat semlegesnek.


Gyerek téma miért gond?

Nem rájuk tartozik.Mondjuk a politikai nézeteitek sem.

2018. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, mivel nem illik ilyeneket kérdezni, de nem is akarok udvariatlan lenni. Gyermek témával azt szoktam mondani, hogy nem teregetem ki a szexuális életemet. Ha azt mondják, nem ez volt a kérdés, elmondom a fogantatás biológiáját. Politikai kérdésre tudtok hasonló humoros, de érthető választ?
2018. okt. 27. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez maximum elsőre hunoros.
2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Én ilyenkor nem tudok humorizálni, egyszerűen annyira felb.sz hogy bunkó vagyok és kész. Politikával nem zaklatnak de a gyerekkel igen. Kertelés nélkül közlöm, hogy foglalkozzanak a saját méhükkel. Megsértődnek de pont letojom.
2018. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nincs itt semm i látnivalo" és közben kedvesen mosolyogsz, esetleg?

bámészkodnak ottan:)

ja de ha meg konkrétan kérdeznek, akkor mondd meg, hogy errl inkább nem akarsz beszélgetni, hogy nem akarnál pl kikerekíteni ebből egy esetleges vitát ,veszekedést.

2018. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mond, hogy nincs itt a naptárad, pedig abba beírtad
2018. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó volt :))
2018. nov. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!