Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hallgat zenét az emberek...

Miért hallgat zenét az emberek egy része tusolás közben?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert szeret zenét hallgatni és megteheti?

Én szinte mindig zenét hallgatok, sétakor (erdőben néha kikapcsolom azért), itthon, munka közben, főzéskor... Néha zuhanyzáskor is, miért ne?

2018. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: miért NEM hallgat zenét az emberek másik része tusolás közben? :)

Ezernyi ilyen kérdést fel lehetne tenni. Egyik ember ilyen, a másik olyan.

2018. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt nyílván azokra az emberekre gondolok akik szinte sehol máshol nem hallgatnak zenét, de tusoláskor mindig.
2018. nov. 8. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, mert a fürdőszobába én pl. soha nem viszek be rádiót vagy semmit, amin zenét lehet hallgatni. Meglepő, hogy mások igen. De én eleve csak az asztali számítógépen szoktam zenét hallgatni. Sokan modernebbek nálam, ők magukkal viszik a telefonjukat mindenhova, és sok mindenre használják, zenehallgatásra is. Így a fürdőszobában is kéznél van, lehet hallgatni rajta zenét.
2018. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehetséges ok, hogy ott nem kell semmire igazán odafigyelni, egyedül is vagyunk (általában), begyakorlott tevékenységsor, úgyhogy jól esik lekötni az agyunkat.
2018. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:

Nagyon szeretek zenét hallgatni. Ha egyedül vagy akár a lakásban akár az autóban, állandóan be van kapcsolva valamelyik zenecsatorna.

Viszont tusolás közben nem. Egyrészt mert nincs a fürdőszobában TV/rádió, másrészt mert nagyon rövid ideig szoktam a zuhany alatt ácsorogni.

A fentiekből következik, hogy énekelni sem szoktam a zuhany alatt.

Tessék mondani, most akkor én egy nagyon problémás alak vagyok? ;)

2018. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet félnek, és a psziho filmzenéjét próbálják ezzel az agyuktól távoltartani.

Valójában igen ritka, hogy csak tusoláskor hallgatnak, inkább az van, hogy csak olyankor muszály felhangosítaniuk annyira, hogy a szomszédokat zavarja, mert olyankor nem hallanák .



A jó hangulat fokozására is jó. Valahogy úgy vagyunk megalkotva, hogy jó kedvünkben dúdolunk, énekelgetünk, és jobb érzés egy jó minőségű felvétel hallgatása közben tenni.

2018. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 idő után rájössz,hogy a csend hangjai a legszebbek.
2018. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mrs.Kornél válasza:

csak hajmosás közben szoktam, mert nagyon hosszú és dús a hajamezért eléggé hosszúra szokott nyúlni és mivel alapjában a hajmosás nem egy érdekes dolog egy kis zenével

sokkal jobb lesz.És azért mert van vízálló hangszóróm amit fel tudok tapasztani a zuhanyzó falára.

2018. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!