Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen jogom van az eladókkal...

Milyen jogom van az eladókkal szemben?

Figyelt kérdés
Pl ha bunkó velem, vagy azt mondja vigyek vissza valamit holott az az ő dolga ha nincs rajta vonalkód ha jól tudom, vagy félreüti az árat és szóváteszem de nem tesz semmit. Kérhetek felettest, vagy panaszkönyvet/jegyzőkönyvet?

2018. nov. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Járj az Aldiba ne ilyen szar CBA-ba.
2018. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Panasz könyvet kérhetsz abba beírhatod mi volt a gond. Én viszont ennyi miatt nem tennem. Felettest kérhetsz ha bent van de minek mit mondasz? Csúnyán beszélt veled az a néni? Vagy bácsi?


Ha nekem azt mondja a pénztáros vigyem vissza , visszaviszem ha normálisan kéri nem esik nehezemre. Ha búnkon mondja max megmondom vidd vissza te .

Ügy lezárva

2018. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Igy van. Ha bunkozik akkor nyilvan nem viszed vissza, en vittem mar vissza termeket de engem szepen kerdezett nem e vinnem vissza :) panaszkonyvet a legtobb fonok el sem olvassa raadasul ha elmesz az elado kotepi a lapot es viszlat,a felettes meg nembiztos hogy bent van es ugysem tudna mot tenni. Olyan legyel veluk amilyenek ok veled, a tiszteletet nekik is es neked is meg kell adni. Ha nem adja te se add.
2018. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Utolsónak

A panaszkönyv nem így működik. Szigoru számadású nyomtatvány, cegre kapjak ha jól emlékszem nekünk okmányirodába kellett érte menni a működési engedéllyel, bélyegzővel ( videk, kisebb vállalkozás)

A lapok sorszámozottak, nyilvántartottak. Abból kitépni nem lehet , vagyis lehet de annak nyoma van. A cég a beleirt panaszokat köteles tovább küldeni a hivatalnak(fogalmam sincs hova nem volt meg erre példa)

Tehát amit beleírsz az eljut oda ahova szánod, talán még messzebb is . Ezért is volt már botrány ezekből hogy nem adjak oda a panaszkönyvet az alkalmazottak mert ami oda lett írva azt már onnan senki nem tépi ki

2018. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is bunkón közölték hogy vigyek vissza egy árút a helyére, otthagytam mindent, nem fizettem, angolosan távoztam.
2018. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es jo en nem ertek a panaszkonyvek tovabbjutasahoz,koszi xD
2018. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nembaj nem is kell érteni csak elmondtam hogy abból nem fog kitépni senki lapot :)
2018. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!