Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti amikor a testvéreteknél,...

Ti amikor a testvéreteknél, vagy a gyereketeknél töltötök több napot, szoktatok vinni valamit? (ételre gondolok)

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mindig.
2018. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem elvárás, soha nem volt az, de valahogy alapnak gondolom
2018. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi nem, nálunk nem szokás. Ha tudnám, hogy anyagilag vagy bármilyen szempontból megterhelő valamilyen rokonnak az ottlétem, akkor természetesen bármiben segítenék, amiben tudok, legyen ez étel vagy idős rokon esetében a házimunka egy része.
2018. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én még a barátnőmhöz is szoktam vinni valamit, akkor is, ha csak pár órára felugrom. Nem, nem elvárás, de szerintem így illik. Idős rokonnál meg pláne.
2018. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Még akkor is viszek egy tálca édes, vagy sós sütit, ha csak egy délutánra ugrok át. Szeretek sütni, meg engem még így tanítottak, hogy üres kézzel nem toppanunk be senkihez.
2018. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!