Irtok bakancslistát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mi van a bakancslitátokon ? érdekelne engem.

Én nekem 300 dolog van rajta.Tudom sok de megvalósitató.



2018. dec. 8. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Nincs, csak 1db. vágyam lenne, de az a remènytelen kategória: egy lábfètist kedvelő nő lenne az.
2018. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egy viszonylag rövid bakancslistám van.


1. Neuschwansteini kastélyhoz elutaznék+ a Fekete-Erdőben két hetet eltöltenék.


2.Körbeutaznám Olaszországot,fő célpont Toszkána.Végigkóstolnám Olaszország ízeit.


3. Elrepülnék Dél-Amerikába és meglátogatnám a Macchu Picchut és egyéb inka örökségeket.Gyalog.

2018. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Nincs semmilyen listám. Nincs más célom azon kívül, hogy jó irányba tereljem az emberiséget, és hogy jobbá tegyem a Földet! Barátnőm meg csalódom úgysem lesz, nincs is értelme erre fecsérelnem az időm meg energiám.
2018. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
*családom
2018. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%

Pont ma kezdtem el írni, szóval még fog bővülni.

Attól függ, mi az a 300 dolog. Lehet ezek nagy része apróság, ami könnyen megvalósítható, lehet nem. Rajtad áll.

2018. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni.

Pár úticél (főként olyanok, ahol már jártam, és szeretnék visszamenni, de ismeretlenek is): Szicília, Róma, angol vidék, Írország, Fogarasi havasok, Riga, Prága stb.

Talán röhejes, de a BKV hajóval azóta szeretnék végigutazni oda-vissza a Dunán, amióta elindult a járat, de valahogy sosem jött össze.

Elolvasni a Háború és Békét.

2018. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
- összetört álmok eltemetése
2018. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%
Irtsad! Kit érdekel!
2018. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Már kidobtam a listám. Az nem buli, hogy nem valósul meg semmi belőle, csak egyre több a vágy, az álom, csak frusztrálttá és elégedetlenné tesz. Lemondtam sok-sok dologról, így valahogy könnyebb, ha nem is vágyakozom.
2018. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#5.

Vannak kisebb dolgok is a listámon, de az 300-ból olyan 30 lenne, és marad 270. Nekem ezen a listámon nem utazós dolgok vannak hogy hova szeretnék elutazni , utazásra van külön listám ott is nagyon sok ország és hely van felirva.

2018. dec. 8. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!