Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nyúl oda a farkához?

Miért nyúl oda a farkához?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, kb 3 hónapja. És már irritáló, hogy folyamatosan oda nyúl a farkához. Olyan, mintha ez egy természetes mozdulat lenne.

Itt most nem arra kell gondolni, hpgy markolássza a p*csét meg ilyenek, hanem csak odanyúl és megérinti

Ha kérdez tőlem valamit, akkor is mindig oda viszi a kezét

Engem férfiként taszít és frusztrál ez az egész és mivel közvetlen munkatársam mellettem dolgozik 8 órából 6 órát


Mi lehet az oka? Lehet ő ezt nem is érzékeli, hanem egy sima hétköznapi dolog nála vagy nem tudom. Egy 50 éves emberről van szó, most ilyet, hogy lehet közölni vele? Főleg, hogy 20 évvel fiatalabb vagyok



2018. dec. 9. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Friss husi vagy. Milyen helyzetben nyúl oda? Nincs neki slicce?
2018. dec. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy cukorbeteg? Nekik sokszor van problemajuk azzal, hogy kidorzsoli a ruha (barmilyen laza is) es kisebesedik/faj.
2018. dec. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Ősi reflex, hogy védje legnemesebb szervét. Felnőtt embernél ez valamilyen védekező ösztön, ha úgy érzi, hogy zavarba jött, támadásnak tekinti a kommunikációt.
2018. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Simán csak primitív.
2018. dec. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
félelem , szrpngáűs jele, ahogy már írták előttem.
2018. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
szorongás
2018. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez teljesen ösztönös mozdulat és nincs vele semmi probléma. Az, hogy te megtanultál tudatosan ellenállni ennek az ösztönnek, az ne a másik ember hibája legyen már...
2018. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb te is rakd oda. És jegyezd meg, hogy végre más is csinálja, nem csak te.
2018. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!