Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert van az, hogy kolcsonkern...

Miert van az, hogy kolcsonkernek tolem az emberek, es mikor eljon a visszaadasi hatarido, mely csendbe burkoloznak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindig megfogadom, h tobbet soha senkinek. Most (eletem soran) negyedjere jartam igy. El nem tudom kepzelni, miert nekem kell erre rakerdezni... en adok..de nekem kinos megis..
2018. dec. 11. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kölcsönt adni, még a barátságokat is megrontja.
2018. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanuld már meg végre-valahára, hogy kölcsön adni TILOS!
2018. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ismerős a helyzet: 1, Van, aki így próbázgatja a másikat; 2, Van, aki azért kushad, mert nem tudja visszaadni; 3, Van, aki szerint ez a másik feladata szólni ezért - ami szerintem szégyen -, ezért hallgat.

Egyet tehetsz: ne adj! Számtalan formája van, hogy szerezzen a másik pínzt magának, és hogy összébb húzza a nadrágszíjat, hogy ne kelljen kunyiznia...

2018. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Koszonom
2018. dec. 12. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tanulsz.
2018. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B-né Ibolya válasza:
Szerintem sokan jártunk így,de a tanulság ne adj,ne hagyd,hogy sajnáltassa magát,mert ő nem fog téged..attól nem leszel nagyobb a szemében ha adsz,mert tudja vissza kell adni és akkor meg még te vagy a ,,fösvény szemtelen sz.r alak.."
2018. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más szóvak: korpa közé keveredtél... Válogasd meg a barátaidat.
2018. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak azert van mert adol kolcson !
2018. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!