Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Piszoár használatánál csak...

Piszoár használatánál csak engem zavar hogy nincs elválasztó? Megnézik a szerszámot, még az öregek is elég ciki volt.

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mennyé fülkébe. Biztos valami feltűnő van vele. Máskor kérdezd meg mi olyan furcsa rajta szerintük.
2019. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Én sosem használom, csak a fülkét. Egyébként megérdemelné az ilyen, ha beégetnéd.
2019. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
45%
Miért kiabálsz? Egyébként mi zavar, tovább ne lépjen!
2019. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Menjél fülkébe és ne panaszkodj.
2019. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alex Fly ***** válasza:
91%
Ha a piszoár előtt állok, akkor engem abszolút nem az érdekelb ki mit néz. Van annál fontosabb dolgom is...
2019. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
32%

ez már az 5. piszoáros leselkedős kérdés ezen a héten, haver ennyire rá vagy kattanva a témára, hogy hol kukkolni szeretnél, hol zavar ha kukkolnak? esetleg szubmisszív emberke vagy aki arra izgul ha megírják neki hogy ciki ha a szerszámoddal szemeznek? most már esetleg nyithatnál ugyanilyen témákat öltözőkkel mert ott is megstírölhetnek zuhany alatt után közben. legyél már változatos.

az elválasztót amúgy szemérem falnak hívják, és ha zavar hogy nincs használd a wc fülkéket mert ha ilyen sok ilyen rossz élményed van a pipilés közben akkor bizony te ezt szándékosan keresed ha még mindig a piszoér elé járulsz

2019. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Hadd irigykedjen a puhánnya!
2019. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nem azért, de nezegesse az akinek jól esik. Engem teljesen nem érdekel ki nezi meg mimet, amig nem én nezegetem ugy érzem nincs baj.(koleszba nőttem fel és teljesen gatlastalan vagyok)
2019. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sághegyi Péter ***** válasza:
100%
Mikor a szomszéd megnézi és megkérdi : Ön is izraelita? Nem kérem ez természetes kopás!
2019. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
59%
Én fülkébe megyek csak. Azért legyen már meg az intim terület. Masrészt elég sok divat homokos nézegeti a másik pélóját tapasztalatom szerint. Inkabb kihahyom az ilyen emberekkel való kontaktust.
2019. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!