Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ciki egy idegennek...

Szerintetek ciki egy idegennek köszönni?

Figyelt kérdés
Épp sétáltam az utcán és szembe jött egy idegen aki messziről úgy nézett ki mint az egyik ismerősöm. Én pedig úgy köszöntem neki mintha az ismerősöm lenne,természetesen utána rájöttem hogy nem az. Viszont úgy tünt hogy egyáltalán nem zavarta, sőt vissza is köszönt. Ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

2019. jan. 7. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglepődöttsègtől nem köszönnèk :)
2019. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki az eseted.

Én mindig visszakösznök, aztán meg gondolkodom, hogy vajon ismertem az illetőt vagy csak összekevert valakivel, de egy köszönés szerintem nem árt. Van, amikor kirándulók is köszönnek egymásnak, pedig idegenek, és ha egy irodaházban beszállok a liftbe, ott is köszönök, és mások is.

2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!