Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális egészséges dolog így...

Normális egészséges dolog így élni?

Figyelt kérdés
Nagymamám édesanyám és én együtt élünk. Én 27 éves pasi vagyok. Néha azt érzem bár csak egyedül lehetnék egy kicsit . Nehéz életem volt eddig.Nincs itthon vita meg semmi de olyan furák egymással is.
2019. febr. 8. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyedül akarsz lenni, akkor költözz el, 27 évesen gondolom már van kereseted, meg valamennyi félretett lóvéd.


Amúgy szerintem nincs ezzel baj, de tényleg, ha neked így nem jó, akkor mi akadályoz meg benne, hogy elköltözz?


Mi az a "furák egymással" amúgy?


Rég olvastam ennél bizarrabb kérdést.

2019. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
mi az a tanács hogy költözzön el, meg biztos van félretett lóvéja?:D én is 27 vagyok de eszem ágában sincs elhagyni a családi otthont mert egyrészt hülye lennék a nyakamba hitelt venni, vagy pedig feleslegesen albérletbe dobálni a pénzt, ne általánosítsatok már. nézd meg a mai ingatlanárakat tesó:) a mai világban nem úgy működnek a dolgok hogy valaki csak úgy kirepül a családi fészekből, őrülhet ha örökségként meghúzhatja magát benne. velünk is itt élt sokáig a nagyi, persze hogy nem ugyanaz mintha magadban lennél. alkalmazkodnod tudni kell. én megférek a külön szobában, másnak még ennyi sincs. családon belül meg mindig akad konfliktus, nem értem mit sérelmez konkrétan a kérdező.
2019. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban leírnád ezt?

Példával.

2019. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen normális.


27 évesen honnan legyen félretett lóvéja? Ennyi idősen örülök, ha annyi pénzt össze tudok keresni, hogy kaját vegyek magamnak, meg a számlák rám eső részét kifizessem. :D

2019. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!