Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyivel előtte illik telefon...

Mennyivel előtte illik telefonálni, ha egy programra szeretnénk hívni a másikat?

Figyelt kérdés
Péntek van, hétfőn szeretnék találkozni egy volt tanárnőmmel, aki azt mondta, mielőtt mennék, hívjam fel, hogy ráér-e. Hívhatom ma, vagy várjak még vele? :)

2019. febr. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb. Én személy szerint utálom, ha valaki az utolsó pillanatban szól akár hívni akar valahova, akár lemondani. Mert az ember készül rá, meg lehet már más programja van akkor.
2019. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ilyenkor sokat számít, hogy kit hívunk, mert nagyon eltérőek az emberek szokásai e téren. Van aki bármikor hívható és már indul is :) van aki megtervezi a napjait. Ezt próbáld megsaccolni, de egy tanárnő esetén pár nappal mindenképpen beszéld meg néhány nappal előbb. Ma péntek, a hétfő az jó lehet, de számíts arra is, hogy neki nem jó a hétfő és megbeszélhetitek mikor lenne mindkettőtöknek megfelelő.


Pl a barátnődet felhívhatod, hogy ráérsz? Akkor gyere át dumcsizunk. Inkább előbb hívd a tanárnőt mint később.

2019. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én általában egy évvel előre szoktam megbeszélni hogy mikor megyünk pl valakivel mekizni
2019. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
🙂
2019. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!