Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bántják a vékony emberek...

Miért bántják a vékony embereket? És miért tűnik ez elfogadottnak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egyszerűen nem tudom megérteni miért piszkálják előszeretettel a vékonyabbakat. Én magam is ezt a tábort erősítem és tapasztalatból mondom mindezt. Kislány, pálcika, uramisten de vékony vagy! stb. Ez ugyanúgy bunkóság:D

Én se mondok olyat, hogy "uramisten de dagadt vagy" valakire. Már bocsánat de tényleg. Nagyon sok embernél ez genetika és nem tehetnek róla, borzalmasan nehéz úgy hízni. Azoknak akik azt hiszik nekünk ez nem bántó: hát k*vára az. Ha nem szabadna az legyen, szebb hangnemben és más szövegkörnyezetben kéne közölni. És ha kiakadunk rajta még nekik áll feljebb. Bezzeg ha valaki egy dagi embert szól meg.. Kitör a 3. vh. Ebben az esetben is ki kéne törnie ha értitek..

Meg eleve bárki bármilyen is most neki jobb, hogy hangot ad neki?

Hu bocs de ez kiakaszt néha:D



2019. febr. 19. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vékony embereket bántják. Sőt, bántásról szó sincs, mindössze vannak emberek, akik ezt jópofaságnak képzelik, vagy egyszerűen nem elég intelligensek annak felfogásához, hogy ez rosszul eshet a másiknak.
2019. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert Magyarország egy olyan agyilag defektes hely, ahol az a jelmondat ami a börtönökben is: Üss vagy téged ütnek. És a vékonyról azt gondolják hogy gyengébb, úgysem "üt" vissza szavakkal, így kiélhetik a beteg emberek a vágyaikat. Igen, betegek. Itt az első válaszban van néhány videó a szóban forgó selejtekről akiknek arra van szükségük hogy valakit bántsanak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2019. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

2019-ben egyáltalán nem hátrány, vagy rossz dolog soványnak lenni.

De ha valaki bánt, azt általában nem ok nélkül teszi. ( Pl. féltékenység, figyelemhiány )

2019. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az semmi, te lány vagy. Férfiként soványnak lenni rosszabb mint nőknél. Mert egyszerűen nincs hozzá akaratom hogy szétgyúrjam magam, de ez miért baj? Minek szedjem a tömegnövelőket, meg egyem a táplálékkiegészítőket hogy testesebbnek tűnjek?

Amúgy szard le sokaknak kifejezetten a vékonyabb nők jönnek be. Persze az sem szép ha valakit azért szólnak meg ha túlsúlyos.

2019. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos gyakran nincsenek erre figyelemmel az emberek.. Pedig tényleg tud fájni.


Utolsó: gondolom, hogy pasiként is rossz igen. Pedig én pont az edzést választottam mint alternatívát szóval már azt sem lehet rám mondani nagyon sovány vagyok, mégis megkapom néha :D De hidd el van ám eredménye, ha nekiáll az ember! Ez az egy módja, ha hízni nem tudunk sajnos.

De viszont azt kizárólag magadért tedd és ne másért!

2019. febr. 19. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze edzés és sportolás hozzám is közel áll. De 50-100 kilókat nyomogatni felfelé hogy tripla ekkora karom legyen számomra idegen.

Kalóriadús ételek evése izomnövelés céljából is hülyeség a szememben főleg úgy hogy vegetáriánus vagyok.

De fordítva is mert tudom a férfiaknál elterjedt vélemény az "elől deszka hátul léc" meg "legyen mit fogni" stb típusu számodra bántó szavak. Buta emberek, nem kell velük foglalkozni.

Sokaknak kifejezetten ideáljuk a vékony testalkat.

Meg gondolom vannak kövér nők akik irigység miatt sároznak de ne menjünk bele, mert ahogy írtad kitör a 3. vh :D

2019. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja jogos :D
2019. febr. 19. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert a hozzád hasonló giliszták csak mondják, hogy nem tudnak hízni, valójában mindig kiderül, hogy amit őt "jaj, rengeteget eszek"-nek titulálnak, attól egy egér éhen pusztulna, illetve egész nap szaladgáltok, mint pók a falon, napi 4-5 órát edzetek, és csodálkoztok: "jé, nem tudok hízni." Milyen meglepő! A csúcs az, amikor hízni akar a hülye, és a megoldása: még többet edz! :D

Én dagi vagyok, és még egy vékonynak se szóltam be soha, nekem viszont baromi sokan beugattak már. Mintha bárki is kíváncsi lett volna az agyhalott véleményükre.

Azt meg végképp rendkívül utálom, amikor még ti gebék panaszkodtok!

A mai világban csak a gebe lehet ember, és akkor még nekiálltok panaszkodni, hogy "jajj, bántanak"!

Ez olyan kb, mintha valaki elkezdene panaszkodni, hogy "jajj, gyönyörű vagyok, de szar nekem, bántanak" vagy "jajj, gazdag vagyok, de szar nekem, bántanak". Képmutató, undorító.

Sok vékony barátom van, soha eszembe sem jutna, hogy bántsam őket azért, mert vékonyak. Együtt örülök mindenkivel, akinek sikerül lefogynia. De az ilyeneket mint te, tényleg alázni kell a képmutató, gusztustalan, álszent viselkedésükért!

2019. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6

Nézd, kitört a 3. vh :D

Megjósoltam.


#7

Szép volt, leülhetsz :D

2019. febr. 20. 09:45
 10/12 A kérdező kommentje:

Mellesleg tanácsolok Neked valamit. Olvasd vissza amit írtál. Látni fogod, hogy árad belőled a gyűlölet mások felé. Ezt nem szabadna kiélned idegen emberek felé, akikről semmit nem tudsz. Ne haragudj, de ez nagyon éretlen magatartásra vall.


És csak hogy lásd, én több vagyok, még ha vékony is vagyok:


Én viszont sajnálom, hogy Téged is bántottak. (:

2019. febr. 20. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!